Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége visszataszítóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége visszataszítónak tart egy részének meg nagyon bejövök?

Figyelt kérdés

Előző barátnőmnek volt egy igénytelen külsejű barátnője (sárga fogak, mosatlan haj, stb) és ő pl folyamatosan szidott, hogy milyen ronda vagyok. Volt már olyan is hogy több iskolás korú lány odajött fogadásból hozzám az utcán és a szemembe mondták hogy tudom-e hogy milyen ronda az arcom?

Ehhez képest előfordul hogy szép nőknek tetszem meg. A mostani barátnőm kimondottan csinos és van 2 nagyon szép barátnője, akiknek szintén tetszem.

Nagyon fura ez hogy 10 nőből 7 rondának mond, aztán akiknek tetszek azok minden nagyon szép nők. Az átlagosabbak vagy nem annyira modell külsejűek szoktak szidni hogy csúnya vagyok. Régen nem is csajoztam, aztán mindegy alapon elkezdtem próbálkozni nagyon jó csajoknál és meglepődtem! Azok akiket saját magamhoz illőnek gondoltam, sokkal nagyobb arányban ráztak le vagy küldtek el durván. A legbrutálisabb elküldés egy nagyszájú 30 körüli modell csajtól volt, azt mondta nem vagyunk egy körben, de nagyon becsüli, hogy ilyen belevaló pasi vagyok és így megszólítottam. Azt mondta hogy a 20 éves lányoknál simán sikerem lehet, mert mondjuk ő tudja mit akar és nem engem. Hát nem volt egy nagy trauma. Átlagos csaj meg küldött el társaság előtt olyan durván hogy a sírás kerülgetett.


2020. ápr. 14. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez full random, azért mondják hogy mindenkinek megvan a párja valahol.
2020. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Elárulok egy titkot. Mi nők nem másik bolygóról jöttünk, így ránk is igaz, nem egyforma a véleményünk :D

nekem is jahj, mennyi csúnyának, rondának titulált alka tetszett már, úúúram atyám :D

De azt leszögezném, hogy igényes volt mind! De azért mert egy embernek karakán az arca, nem feltétlen ronda, csak ...különleges :D

2020. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát.. dude, örülj neki, ne keresd az okát:)
2020. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg karakteres az arcod, és van, akinek bejön, másoknak nem.
2020. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most panaszkodás vagy dicsekvés? Örülj neki, ember... annyira nem értem, hogy erről miért kell kérdést kiírni.
2020. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!