Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érjem el hogy rám írjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy rám írjon a kiszemeltem? (Párszor beszéltünk már egy két szót. )

Figyelt kérdés

Pl mit tegyek ki napomba? vagy mit osszak meg? vagy milyen ürüggyel irhatnék én rá?

Tippek?


2020. ápr. 13. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória, a tini gondok lejjebb van.
2020. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki pozitív agyhullámokat, hátha elvégzett egy gondolatolvasó tanfolyamot. Arra meg nem kell semmilyen ürügy, hogy írj neki. Megírod, hogy szimpatikus, és hogy szeretnéd őt jobban megismerni, és kész, nem kell játszmázni és túlspilázni a dolgokat.
2020. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy melyik kisegítő sulit ajánlja neked.
2020. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj rá te, nagyokos.
2020. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen agyatlanokról instant leszedtem a követést anno. Nálam erőlködhetnél.
2020. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt fejjel itt tartasz, akkor neked még korai a pasizás. Most komolyan, ennyire túlgondolni egy egyszerű történetet... Mit ossz meg... Édes Istenem, ilyen logikát. Felnőtt emberek vagytok, bszdmeg, írsz neki két sort, hogy tetszik neked, nem pedig azt várod, hogy majd valami hülye megosztásra hivatkozva ír neked.
2020. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj rá és dumáljatok... komolyan leveszem az arcom, hogy bizonyos emberek mennyire életképtelenek.
2020. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam a múltkor nagyon kreatívan érte el egy csaj, hogy írjak neki.


Kb így csinálta:

"Szia!

Régen beszéltünk. Hogy vagy mostanában"


Erre simán írtam neki. Durva mi?

2020. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem gondolatolvasó a kiszemelted. Mármit, másként honnan tudná, hogy kiszemelted? :)
2020. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!