Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem hogy nekem már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy nekem már nem lesz nő az életembe?

Figyelt kérdés
Nem megy az ismerkedés semennyire se.Elég luzer pasi vagyok a nőknél.Sose tudtam még kezdeményezni se. 31 évesen úgy érzem hogy örökre egyedül maradok. Bele lehet törödni?
2020. ápr. 13. 15:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

Vegyél egyet!


[link]

2020. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp,miért akarsz barátnőt?

Lássuk a párkapcsolat előnyeit!


1.Szex.Oké,0 tapasztalatod van.Egy karakánabb nő kiröhög és kihajít(jogosan),egy lehúzós elszedi a pénzed,közli,hogy fáj a feje és néz melletted egy dublőrt.

2.Társaság.Senki nem szereti,ha lelki szemetesládának használják,remélem ezt belátod.

3.Pénz.Nem vitatom,két embernek könnyebb létesülni,de ezt üzlettársi kapcsolatnak hívják.


Ezek voltak a párkapcsolat ELŐNYEI,a hátrányokról most ne beszéljünk.Semmi gyakorlati tapasztalatod nincs,csak egy ábrándkép a fejedben,hogy mennyire jó dolog lehet.Nem bántani akarlak ezzel,de a valóság úgyis kiábrándítana.


Olvasd el a #28-as választ,ha azért kell valaki,hogy belerúghass,akkor tényleg maradj egyedül.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Öregszel sajnos, egyre rosszabb lesz. 35 körül már vénnek tart a legtöbb nő, igyekezz, kaparj.
2020. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úgy beszélnek itt egyesek, mintha csak a férfin múlna. Én mindig is azt mondtam, ha 30 felett is érintetlenül marad egy férfi, úgy, hogy mindig volt társasága, ott bizony a nők is iszonyat bénácskák, fingjuk sincs, mihez kell kezdeni egy férfival ezek szerint.
2020. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit takar nálad a lúzer? Miért címkézed saját magadat? Ezt hagyd abba! Nincs olyan, hogy lúzer. Attól, hogy nehezen ismerkedsz még nem leszel lúzer. Csomó ember szenved ezzel problémával, hogy nehezen ismerkedik, hidd el nem te vagy az egyetlen. Próbálj olyan elfoglaltságot találni, amiben örömödet leled!
2020. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!