Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! A felsoroltak közül mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A felsoroltak közül mi jelent számotokra kizáró okot? Miben kéne változtatni, hogy járjatok velem?

Figyelt kérdés

1. 40 éves vagyok.

2. Minimálbért keresek.

3. Csak 1 barátnőm volt 2 hónapig, aki kidobott.

4. 3 havonta járok prostihoz.

5. Nincsenek barátaim, de sok ellenségem van.



2020. ápr. 13. 12:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarom védeni szegény kérdezőt, viszont a nők árulják el már legyenek szívesek hogy mi a fészkes fenéért pont a prostizás a kizáró ok???

Mi a franc problémátok van már azzal ha valakinek barátnő híján így kénytelen férfiszüksêgleteit kielégíteni, most mégis mi a francot vártok már szegény incel férfiaktól???

Szűzen kéne végigélniük az életüket??? Az tetszene az ízléseteknek?!?

Amúgy egy prosti alatt nem útszélit kell érteni, sokkal kifinomultabban működik már ez az egész, csak nyilván fingotok sincs erről nektek. Nem baj, a férfiak jórésze (nő mellett is) jár prostihoz, úgyhogy lényegtelen mit gondoltok erről a dologról igazából.

2020. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
54%

21 szánalmas és okádék dolog, hogy valaki a szaros ösztönein annyira nem bír úrrá lenni, hogy képes kiadni pénzt egy kis fasszipolyozásért.


Éveken keresztül nem volt senkim és nem feküdtem össze senkivel, mert nekem ez a szint. Elvárom a páromtól, hogy önmagában a szex ne érjen neki semmit és csak akkor kelljen neki, ha a megfelelő emberrel csinálja. És mielőtt jönnétek azzal, hogy kaját is vesznek az emberek és az is ösztön: nem, szex nélkül nem halsz meg, akkor sem, ha évekig nem csinálod. És prostival dugni olyan, mintha a redvás földről nyalnád fel a kukából kicsöpögő levet, mert állítólag éhes vagy.

2020. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
60%

Nálam a 4-5. pont kizáró ok lenne... az embernek nem véletlenül vannak ellenségei (ha azok nem lennének, csak nincs barátod, az oké lenne)... a háromhavi prostizás azért túl sok nekem, meg ki tudja, akkor egy "rendes" nővel szemben milyen elvárásaid lennének külsőre meg az ágyban.


3. pontnál kérdés, hogy miért dobott ki a barátnőd. Ha érthető okokból - pl. igénytelen vagy, társkeresőztél mellette, hímsoviniszta vagy, akkor nem jönnék veled össze.


A minimálbér alapvetően nem lenne probléma, ha nem velem akarnád eltartani magad, és ha nem b.od el az összeset hülyeségekre (pl. háromhavi prostira).

2020. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem a prostizás megléte a gond, amúgy, hanem a gyakoriság. Félévente még nagy nehezen beleférne, de ha lehetne választani, az se... de főleg minimálbér mellett három havonta fizetős... hagyjuk már... az ember azért nem teljesen ösztönlény.
2020. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
35%

22#

Nem fogod felfogni mert nőként képtelen lehetsz belátni hogy miként működik a legtöbb férfi.

Semmi undorító dolog nincs benne, úgy mint a szexben sincsen, nem mocskos dolgokra kell gondolni. Viszont a válaszodból kitűnik hogy te valami beteg álomvilágban élsz, mert te azt képzeled hogy a férfiak tökéletesen elvannak szex nélkül is, és ha te ezt megvonod tőlük akkor ők azt lenyelik. Hát nem! Teljesen biztosra veheted hogy ha nem kapja meg, akkor prostival vagy nem avval, de mindenképp más lehetőségek után néz, még akkor is ha te csicskává neveled a szerencsétlen párodat. De ő is férfi így sok jóra nem számíthatsz. Persze amíg nem tudsz róla nem fáj.

Betegek az ilyen hozzáállású nők, nem véletlenül virágzik ez a hivatás időtlen idők óta, még ilyenkor is (valamelyest)

2020. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

Ja amúgy nem tudom milyen ösztönökről papoltok?

Egy férfi nem azért megy prostihoz hogy csillapítsa az ösztöneit, vagy épp beleürítsen valahová, azt otthon is tud bárki nem?

Az intimitás élmény rendszeres megléte ami miatt prostihoz jár egy magányos férfi, akinek meg nője van az újdonságot keres a prostikban.

Tehát ti nők durván félreértitek és oktalanul ítélitek el a magányos férfiakat, mert az intimitásra vágyni nem bűn, és ha másképp nem kapja meg, hát fizetnek érte, ez mindig is így lesz.

Az hogy a nőknek korlátozottabbak a lehetőségei ilyen téren sajnálatos, de viszont ők sokkal könnyebben találnak önként erre férfit.

Az meg hogy "max félévente" vicc, mégis mivel rosszabb a havonta mint akár az évente, nem teljesen mindegy nektek?

2020. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%
Befejeznétek ? Ti szánalmas incelek.
2020. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
24%

Fáj az igazság vagy mi bajod utolsó?

Amúgy csak egyedül én írtam mostanság, egyedül vállalom is a véleményemet

2020. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%
Úgy hülyeség ahogy van, csak a megkeseredettségeteket hányjátok ide.
2020. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
60%

Én fiatal vagyok huszonévesen és a saját korosztályom érdekel, de mondjuk 40 éves korom körül az 1-es pont már értelemszerűen nem lenne probléma. Tehát ez jelenleg egy kizáró ok, de nem számít "hibának", ilyen értelemben.

A kereset igazából nem érdekel, maga a munka milyensége, az illető végzettsége és ami ezzel jár az már sokkal relevánsabb számomra. Egyrészt szeretem, ha ez is egy téma lehet és megérthetjük egymást, tudunk beszélgetni róla és érdeklődünk egymás területe iránt. Plusz, azért ebből sok minden kiderül pl. egy nemzetközi kamionos aki ide-oda fuvarozik és alig látom vagy egy vendéglátós aki éjjel-nappal dolgozik, ünnepnapokon sincs otthon stb. nem lenne túlzottan szimpatikus.

A barátnő kérdés jelenleg nem érdekel, de idősebb koromban már akár az is lehet egy szempont. Szerintem fontosak az okok, hogy mi miatt alakult így, mi miatt nem sikerült kialakítani párkapcsolatot, miért nem működött az az egy stb. és ebből le lehet vonni a tanulságot és dolgozni rajta. Ezt nem kell rázúdítani a másikra, ez inkább egy belső munka.

A prosti egyértelműen kizáró ok, akárhány alkalommal, akármiért, akárhol. Nem fér bele.

A barátok hiánya, az ellenségek megléte pedig szintén zavarna. Ennek is megvannak az okai, ami valószínűleg nem túl pozitív tulajdonságokra vall.

2020. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!