Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! A felsoroltak közül mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A felsoroltak közül mi jelent számotokra kizáró okot? Miben kéne változtatni, hogy járjatok velem?

Figyelt kérdés

1. 40 éves vagyok.

2. Minimálbért keresek.

3. Csak 1 barátnőm volt 2 hónapig, aki kidobott.

4. 3 havonta járok prostihoz.

5. Nincsenek barátaim, de sok ellenségem van.



2020. ápr. 13. 12:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha több barátod lenne,valószínűleg barátnőt is könnyebben szereznél,és prostihoz se kellenne járnod.Amúgy ellenségeim az oviban voltak.
2020. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
kormodhoz-kormodhoz. Bocsi.
2020. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%
Ez a felhasználó a topik egyik réme. Csak leg kell nézni milyen megnyilvánulásai vannak nap mint nap. Nem százas, már orvosi eset.
2020. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
A kor kivételével mind. Plusz az eddigi hülye kérdéseid viszik a pálmát.
2020. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

3 havonta? Évi 4x kefélsz?



És még te osztod az észt itt a nőkről :D


Nevetséges vagy, még férfi szemme is.

2020. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#14: Az előző barátnőm is azután hagyott el hogy belenézett a Gyakorikérdések fiókomba.
2020. ápr. 13. 13:05
 17/31 anonim ***** válasza:

"1. 40 éves vagyok."

Kizáró ok, túl idős.


"2. Minimálbért keresek."

Mármint magyar minimálbért? Ez nem zavarna, csak akkor, ha nem lenne ambíciód egy jobb élethez.


"3. Csak 1 barátnőm volt 2 hónapig, aki kidobott."

Oké, és? Engem sose érdekelt a barátom ilyen jellegű múltja.


"4. 3 havonta járok prostihoz."

Kizáró ok, szerintem nem kell magyarázat.


"5. Nincsenek barátaim, de sok ellenségem van."

Kizáró ok, túl szociális ember vagyok, és miért vinnék haza egy csomó "ellenséget" (amúgy szerintem csak te tartod őket annak, amúgy a létezésedről sem tudnak), ha találok minden tekintetben jobb srácot?


Abba bele se kezdjek, hogy a barátomnál nem a fentiek számítottak, hanem a személyiség & külső & érdeklődések mesterhármas. Egy szerethető jellem, egy vonzó külső és közös érdeklődések, célok nélkül senkivel nem jöttem volna soha össze.

23/L (+24/F)

2020. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

1: kizáró ok, 30 felettivel koromból adódóan nem kezdek

2: önmagában nem lenne gáz, de 40 évesen itt tartani számomra a totális ambícióhiány

3: ez nem zavar

4: ez szánalmas, nem szeretem azokat, akik ennyire szexközpontúak

5: nekem vannak, de ha velük nem jössz ki, az bizony kizáró ok


24N

2020. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
#18: Szexközpontú mi? 39 éves koromig szűz voltam és azt mondja szexközpontú vagyok. 😅 Még a prostikat is sajnáljátok tőlem. Mindennek van határa.
2020. ápr. 13. 13:25
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
mind kizáróok, kivétel a 2., mert azok lehet változtatni, kereshetsz jobb munkát :)
2020. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!