Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 26 évesen tanulok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen tanulok és nem dolgozok, akkor felejtsem is el az ismerkedést amíg be nem fejezem a sulit és elkezdek dolgozni? Így tud egy nő felnézni, vagy férfiként tekinteni rám?

Figyelt kérdés

Érettségi után egyetemre mentem, de másfél év után otthagytam mert az a szak nem jött be. Aztán különböző munkákat csináltam országszerte és dolgoztam külföldön is újabb 2,5 évig. Közben tettem félre néhány millió forintot. 24 évesen visszamentem egyetemre nappalira alapszakon, de csak 28 évesen fogom befejezni. Albérletben lakom és már nem otthonról tartanak el. Nyaranta azóta is kijárok dolgozni külföldre, ahol két hónap alatt megkeresem a következő tanévre való megélhetést.


Vannak bennem rossz érzések emiatt, hogy minden korombeli barátom, ismerősöm dolgozik már és ezt kicsit szégyellem hogy én nem. Szerencsére kinézetre elmegyek simán 21-22-nek, mert a suliban nem igazán szeretem elmondani a valódi korom, mert félek hogy kinéznek maguk közül, hogy ez a túlkoros mit keres itt. Egyébként volt már több éves kapcsolatom tizenévesen és amikor dolgoztam akkor is voltak nők az életemben, de mióta újrakezdtem a sulit, azóta félek, hogy lenéznek ha megtudják hogy ennyi idősen járok még suliba. Korombeli lányokkal egyáltalán nem is merek ismerkedni, mert azok már szinte mind dolgoznak, gyakran több éve is, nekem pedig nincs állandó munkahelyem, fizum. De a fiatalabb lányokkal kapcsolatban is vannak ilyenek bennem


2020. ápr. 12. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem lesz probléma, hogy:

- 26 évesen tanulsz

- 26 évesen nem dolgozol, mert te magad utána le is írtad, hogy mégis dolgozol

- nem otthon laksz

- van pár millád félretéve


Ami gond lesz:

- azt sem mered elmondani random embereknek, hogy hány éves vagy

- azt hiszed, hogy azért fognak szeretni, mert épp heti 5 napot dolgozol

- azt hiszed, hogy azért nem fognak szeretni, mert suliba jársz

- nem mersz ismerkedni

2020. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szó sincs róla. Vannak céljaid, teszel értük, önálló életet élsz. Nyugodtan ismerkedj, a megfelelő nőt kell megtalálnod, aki ezt értékeli.
2020. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Miért hiszik emberek, hogy az a rohadt nappali szak annyival többet ér, hogy inkább 30, mint 20 évesen még ott csesszék el az időt...


Nem akarlak bántani, de tapasztalatból beszélek. Viszont nem erre irányult a kérdés, szóval rövidre zárom: nagyobb okod van aggódni a munkaerőpiacon, mint párkapcsolati szempontból.

2020. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tökéletesen összefoglalta
2020. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van amelyik nőnek megfelelsz van amelyiknek nem.

Neked se tetszik mindeegyes nő.

2020. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 amaboy01 ***** válasza:
49%
Szerintem meg a legnagyobb gond, hogy 26 évesen már képbe kéne, hogy legyél, de te ide írsz, és sírsz. 26 évesen már el kellene dönteni, hogy hanyas a kabát és mit akarok.
2020. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26 évesen szerintem rohadtul nem nappalin kellett volna nekiállni (tök mindegy mennyi pénzed volt rá), hanem levelezőn. Mondhatni tök ugyanaz az egész, csak sokkal kevesebb felesleges előadásra kell bejárnod. Mellette dolgozhatsz részmunkaidőben vagy teljes állásban is. Legalábbis én 25 évesen levelezőn vagyok és tuti, hogy nem ültem volna be a 18 évesek köze nappalira teng lengeni meg bulikázni. A munkaerőpiacon gondolkodj inkább, mint a nőkön.
2020. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is abban gondolkodom, hogy az MsC-t már levelezőn tegyem le. Igaz, ideális esetben csak 21 éves leszek, mire végzek, de már elegem van, hogy az idő megy, dolgozni nem tudok, a szakmai alapokat meg lassan már ígyis-úgyis otthon kell elsajátítanom...


F

2020. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!