Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már lassan féléve dolgozom az új munkahelyemen, és megláttam egy számomra nagyon szép lányt. Viszont akkor még volt barátja. 3-4 hónapja szakítottak. Egy ideig még együtt dolgoztak, de a srác utána átkérette magát máshova. Nem mertem eddig kezdeményezni nála, mert mi van, ha nincs túl az előző kapcsolatán, mi van ha nem akar engem stb stb. Ritkán is találkozunk, havonta egyszer.

Az első pár napomban mellette (is) tanultam be. Tudni kell rólam, hogy én fb-on senkit nem jelölgetek be, még a munkahelyről sem. Mikor szakítottak a sráccal, utána néhány nappal bejelölt ismerősnek.

De fentebb leírtam, hogy miért nem kezdeményeztem.

Hogyan vegyem rá mégis magam, hogy beszéljek vele?

Mit írhatnék? Mivel kezdhetném?

24/f


2020. ápr. 11. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akarsz tőle semmit, ha úgy kell “rávenned magad”.

Ha meg akarsz, akkor legyél férfi.

2020. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek vmi krealt indokkal irj ra, probalj csevegni, ha o is akar valamit valszeg menni fog, aztan hivd el egyutt kajalni vagy kavezni melo utan, ha akar valamit tuti igent mond, a kovi lepes h randizni hivod, tul sokat ne varj mert akkor barat zonas leszel vagy lehet vki lecsapja eloled.
2020. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobj fel munkahellyel kapcsolatosan egy témát. Aztán majd alakul. Légy bátor!
2020. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha oda tudsz hozzá menni a munkahelyen, akkor menj oda, ha nem tudsz, akkor írj neki, hogy mivel tőle tanultad meg az alapokat, szeretnél tanácsot kérni valamilyen dologban (itt nyugodtan kitalálhatsz valamit, amire hivatkozva írsz neki, hogy számodra nem világos ez meg ez). Személyesen azért lenne jobb, mert akkor viccelődhetnél, csipkelődhetnél vele, és megláthatnád, hogyan reagál. Próbálj vele beszélgetni, hogy mióta dolgozik itt, szeret-e itt lenni stb., és látszódni fog, hogy mennyire részletesen mesél neked, illetve visszakérdez-e. Ha azt látod, hogy te is szimpatikus vagy neki, akkor első körben akár egy munkahelyi kávéra is meghívhatod, később meg jöhet egy vacsora valahol, vagy elmentek egy koncertre, kiállításra, akármi. A lényeg az, hogy mivel érzésem szerint gátlásos vagy, ne potenciális partnerként tekints rá, mert akkor le fogsz blokkolni. Próbálj inkább jó viszonyt kiépíteni vele, próbálj feloldódni mellette, és ne vedd véresen komolyan a dolgot. Sok nő szereti a jó humort, meg ha mersz egy kicsit szemtelenkedni, úgyhogy gyúrj rá a dologra, és beszélgess vele, oldódj fel, lazulj el, és egy idő után már spontánabbul fogsz tudni viselkedni vele.
2020. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd azzal hogy szia.

Aztán folytatásnak jöhet akár olyan dolog ami érdekel benne. (normális kereteken belül, lehet hogy érdekel hogy hogyan néz ki meztelenül de ne ezzel kezd :D)

2020. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mikor szakítottak a sráccal, utána néhány nappal bejelölt ismerősnek."

...

Ez tényleg nem esett le hogy jel? Mert akkor növessz tököt sűrgősen különben buktad.


25N

2020. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

Nőként rengeteg egyéb jel is teljesen egy értelmű ami férfiként nem.

Ezen felül pedig vannak férfiak akik gondolkodás nélkül oda mennek a nőkhöz és mondanak nekik minden hülyeséget ami eszükbe jut. Vannak akik meg agyalnak és aggódnak.

Ez nem töknövesztés kérdése.

2020. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Ha ez ilyen egyszerű lenne... Volt, hogy odamentem rám mosolygó lányhoz, és rögtön jött az, hogy "én nem is úgy gondoltam". Olyan is volt, hogy egy szakmai rendezvényen megismertem egy lányt, felvettem ismerősnek fb-ra, elbeszélgettünk, elkértem a számát, de amikor elhívtam egy kvázi randira, akkor azt mondta, hogy majd megbeszéljük, utána meg lelépett, pedig azt gondoltam, hogy ha ilyen simán megkapom az elérhetőségeit, akkor legalább egy találkozásra futja majd. Rengeteg dolgot lehet "jelnek" venni, csak nem biztos, hogy érdemes. Másrészt ahogyan előttem is írták, az egyik fél számára lehet egyértelmű egy jel, míg a másik számára nem. És akinek nincs túl sok önbizalma, vagy aki már sokszor pofára esett, az valószínűleg túl fogja kombinálni a dolgokat, és óvatosabb lesz.
2020. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!