Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kacsintàs mit jelent a sracoknàl elbucsuzoul? Ismerkedes bizalomhiany kedves szavak gyözködès aztàn kacsint.

Figyelt kérdés

Szoval ismerkedem eg sràccal gyanitom hogy csak "azt"akarja, elvégre ismerkedünk csak es nem épp szerelmesen jàrunk.

De jeleztem neki hogy engem ne tekintsen màr ha lehetne könnyü nönek nem az vagyok aki fejest ugrana barmibe.

Aztan igazabol jokat beszelgettünk, kicsit megnyugodtam, udvariasan tartja a 3 lèpèst de azert ovatosan probàlkozik stb.igazàbol tetszene amugy. De benne van a pakliban attol mèg hogy nem tudni hova alakul.


A lènyeg hogy jol elbeszelgettünk lejöttem a védekezesröl nem nyomul eröszakosan megnyugodtam kedvesen elköszönünk,küldött puszit en vissza aztàn erre a legvégére az egésznek bevàg egy rafinalt kacsintos smile t.

Ugy èrzem mintha keresztülhuzott volna hirtelen most mindent es csak füz mint egy nöt a sokbol.most akkor kezdhetnénk elölröl ezzel màr megint az egészet.


Vagy tulkombinàlom?


2020. ápr. 11. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Ahh...nők...


Igen, ezt egy pöppet túlgondolod. Nem kell mindenbe túl sokat belelátni.

2020. ápr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

"csak füz mint egy nöt a sokbol"


Természetesen ez van, de ez egyértelmű volt. Tudja hogy nálad mi válik be, hogy érdemes közeledni és azt teszi. Te lassabban nyílsz meg, úgyhogy óvatosabban nyit feléd. Persze ettől nem lesz rossz ember, de nyilván fűzöget éppen.


Ha eddig az volt az érzésed hogy csak szexet akar, akkor attól nem fog komolyabbat akarni hogy te azt mondtad nem vagy könnyű nő, közben persze rögtön már ismerkedtél vele. Egy nagyobb kihívás vagy most neki, nincs ebben semmi meglepő.

2020. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy kacsintós smilet..... -.- Hova süllyedtünk karanténidőszakban édes Istenem!!!!!!
2020. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ird le helyesen! Vàrom.
2020. ápr. 11. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

ok!

"Írd le"

Most jobb?

2020. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szeretném érteni mi a röhögés tàrgya valojaban. De ha nem osztod meg akkor nem osztod meg. Szoval akkor minek irtal.


Mindenesetre közben irt a srac. Még mindig van tartàsa. Szoval jo jel.

2020. ápr. 11. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

De kis naiv hülye kislány vagy még atya ég...😅😬🤦


Hány éves vagy kérdező? 10-11??

2020. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha van egy vonzó kedves srác, és kacsintgat, az teljesen normális. Inkább az a ciki mikor van egy ilyen gyógyegér külsejű, és azt hiszi ha kacsintgat akkor vonzóbb lesz. Szóval embere válogatja. De amúgy én se szerettem soha a kacsintgatást, érdekes a páromnak nem volt erre szüksége, még egy vacak napszemüveg jelet se írt soha, mégis belezúgtam. Nekem gyógyegér távoli rokonaim kacsintgatnak állandóan, már majdnem rám is átragasztották. Szokás kérdése.
2020. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!