Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főként a 25-35, egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként a 25-35, egészséges szexualitású férfiakhoz szól kérdés: Mennyire elitélendő számotokra, ha valakinek bevallottan vannak lightos bdsm-fantáziái?

Figyelt kérdés

Felejtős, aki ilyet ir magáról? Rögtön lapoztok, ha ilyet olvastok egy ismerkedős oldalon?


(Remélem, nem kerül át a kérdés szexuailtás kategóriába, szofisztikáltabb válaszokra várnék...)


2020. ápr. 10. 22:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, te hogy vagy vele, én nem azért szégyellek valamit, ha negativum ér miatta, hanem ha magamban nem tudom összeegyeztetni a lelkiismeretemmel, vagy helytelennek tartom.

Azért szégyellem kimondani, mert valójában önmagam előtt is szégyellem.


Viszont azt is szégyellném, ha titkom lenne, mert büszke vagyok arra, hogy nincs semmi rejtegetni valóm vagy hazugság az életemben. Jó érzés volt venni egy nagy levegőt, és kimondani. "Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek".


Amúgy miért ne lehetne bemutatkozóba való téma egy felnőtt ismerkedő oldalon? Ez is egy aspektusa a személyiségemnek, és felesleges köröktől kimélem meg magamat és másokat is, ha ennek is, ahogy sok egyébnek is tudatában van, aki irni szeretne.

2020. ápr. 10. 23:31
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, hasznos volt és megnyugtató! Utolsó, neked is köszönöm! :)
2020. ápr. 10. 23:42
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bemutatkozásod alapjában tetszene , megfogna, de aztán jönne ez a bdsm rész, én azt gondolom hogy nem írnék rád.

Azért mert nekem nincsenek ilyen vágyaim, és ha jól tudom , ez ilyen durvább szexet jelent, ahol bántalmazzák egymást. Soha nem lennek képes bántalmazni senkit, még akkor sem ha tudnám hogy ő élvezi.

2020. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül jelent bántalmazást. Ha csak szimplán a megkötözöttség (kiszolgáltatottság) izgató valakinek szeretkezés közben, vagy a csiklandozás izgatja, az is ide tartozik. Sok árnyalata van ennek a dolognak is. Van, ami nem több ártatlan játéknál, ezt szokták lightosnak (magyarul kb. könnyedebbnek) nevezni. És van a másik véglet, ami a szadizmusról szól. A fájdalom okozás az már egy effajta kategória.


Persze arra nagyon jól rávilágit a hozzászólásod, hogy akit nem izgat egyáltalán és semmilyen formában a téma, annak összemosódhat a két véglet. Ez megfontolandó.

2020. ápr. 11. 01:06
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Jobban járnál, ha ezt nem a bemutatkozóba tennéd.


Én pl az életben nem probáltam ilyen dolgokat, nem is olvastam utána, elsőre tutira nem plusz. Ha az ikszedik randi utáni szexnél azt mondod most kikötözöl és meglovagolsz azt mondom hát hajrá, de addigra már megkedveltem a személyiségedet jó esetben, így ez csak egy sokadlagos tulajdonság.

2020. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha a bemutatkozójában van, akkor köszi nem.


Nem kezdek prolikkal, ilyesmiről meg ők írogatnak már a bemutatkozó szövegben.

2020. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38 vagyok. Nekem tetszene.
2020. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten vonz a lightos bdsm. Ennek ellenére ha meglátnám bemutatkozóban, akkor vagy rád se írnék, vagy legfeljebb egy éjszaka erejéig terveznék bármivel is.


Szerintem jobb egy ilyet máshogy. Szex közben rávezetni a partnert, például.


Számomra kicsit ilyen "két bites ribi" beütését kelti, ha ez bemutatkozóban van.

2020. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi az a bdsm.
2020. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!