Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főként a 25-35, egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként a 25-35, egészséges szexualitású férfiakhoz szól kérdés: Mennyire elitélendő számotokra, ha valakinek bevallottan vannak lightos bdsm-fantáziái?

Figyelt kérdés

Felejtős, aki ilyet ir magáról? Rögtön lapoztok, ha ilyet olvastok egy ismerkedős oldalon?


(Remélem, nem kerül át a kérdés szexuailtás kategóriába, szofisztikáltabb válaszokra várnék...)


2020. ápr. 10. 22:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semennyire, nekem tetszik.
2020. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs vele de a felejtőst pontosj vel írtad
2020. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, sokaknak vannak ilyen fantáziái. Nekem ettől sokkalta betegesebb fantáziáim is vannak.
2020. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, egyszer sem jött még szembe ez társkeresőn, legfeljebb pár óra beszélgetés után. Alapjáraton nem elítélendő, csak tisztázzuk előre, hogy pontosan ki mit ért ez alatt, és hogyan is képzeli el.
2020. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Márhogy kinnt a bemutatkozónál írtad le?

Hát, ez esetben lapoznék.


Ha a személyes beszélgetésünkkor derül ki, akkor teljesen elfogadható, de ha a bemutatkozónál, az azt sejtteti, hogy mást nem kaphatok tőled, csak szexet, ha finoman megkötözlek és megduglak.

2020. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A bemutatkozóban van, sok egyéb dolog mellett. Az biztos, hogy nem az jön le belőle, hogy másra nem vagyok jó/mást nem akarok.

Éppen azért irtam le alapból, mert nagyon szégyellem, és ha nem közlöm ismeretlenül, ismerkedés közben már szégellném.

2020. ápr. 10. 23:13
 7/19 A kérdező kommentje:

Privát üzenőnek, aki azt kérdezte, volt-e aki emiatt utasitott el.


Nem, de eddig soha nem is vallottam be senkinek. Egyszer párkapcsolatban úgy derült ki, hogy párom megtalálta, hogy korábban ilyen videót néztem. Nagyon kinos volt, főleg, hogy amúgy nincsenek titkaim, csak ez. Most van 1 olyan sárc a randioldalon, akiért élek-halok, és még ismeretlenül is rettegek a gondolattól, hogy ha elolvassa a bemutatkozómat, milyen perverznek fog gondolni emiatt. :(

2020. ápr. 10. 23:19
 8/19 anonim ***** válasza:

Értékelem azt hogy tudja mit akar és felválalja magát. Nemfél kimondani,

Nem később kell megtudnom és még lehet hogy tetszene is. Még ha nemis próbáltam.

2020. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A legtobb pasinak bejon. Nekem is, de nem csak a lightos dolgok. Ha neked ez fontos, szerintem korrekt, hogy odairod, de ezert sokan majd csak szexet akarnak.
2020. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hát...Kérdező, az a helyzet, hogy ez nem bemutatkozóba való téma.


Szerintem nyugodtan hagyd meg későbbre.

Miért szégyenled amúgy később kibeszélni?


Ha nem ért negatívum miatta, akkor mi az oka?

2020. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!