Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha egy nőnek tetszel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ha egy nőnek mikor lehet azt kimondani hogy tetszel? Sajnos nemsok önbizalommal rendelkezem, bár nő ismerőseim szerint lehetne mire önbizalmam, de én betudom annak hogy elfogultak. Az érdekelne hogy mik azok a jelek ha egy nőnek bejövök? Sajnos nálam tényleg kell az a pozitív megerősítés hogy elhigyjem, mert sajnos hajlamos vagyok nem észrevenni jeleket amik arra utalnak. Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 10. 18:00
 1/6 anonim válasza:
0%
Erre kiwi vagyok. :)
2020. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinél mi, lányról-lányra változik. Volt olyan nálam is, hogy semmi jelet nem mutatott egy lány felém, még is kiderült, hogy tetszem neki, és vannak olyanok is akik az első másodperctől kezdve rendesen feltűnően bámulnak.

De általánosan azt vettem észre, hogyha sokat néz téged (sokat szemeztek) egy lány vagy keresi a társaságod, jól kijöttök egymással akkor hacsak nem vagy bűn ronda (ami 100% hogy nem vagy) akkor van nála esélyed.

2020. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

"nő ismerőseim szerint lehetne mire önbizalmam"


hány nőismerősödet kúrtad le, akik szerint "lehetne mire"?

2020. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű - minél több időt akar veled eltölteni kettesben.
2020. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját nevemben irhatok:

Ha tetszik egy srác, akkor egyrészt vonz, mint a mágnes, próbálok vele minél többet találkozni, ha olyan a helyzet, próbálok fizikai kontaktusba is kerülni egy-egy ártatlan érintés erejéig. Igyekszem sokat mosolyogni, vicces lenni, érdekes lenni, szép lenni, amikor találkozom vele.


Ha bele is vagyok zúgva, tehát nem szimplán csak vonz, de érzek is iránta valamit, olyankor kicsit másként viselkedek, mert egyrészt olyankor is igyekszem sokszor találkozni vele, másrészt viszont sokszor előfordul, hogy kerülöm a tekintetét, könnyen zavarba jövök, hebegek-habogok, feledékennyé válok, totálisan elvesztem mellette az időérzékemet. Ha nem néz rám, nézem, és gyönyörködöm az arcában, de ha rám pillant, gyorsan elfordulok, vagy lesütöm a szemem.

2020. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Visszaír tinderen, vagy őnagysága engedélyt ad h megszólíthasd :) (Szólítsa meg a nyári villám, ha akar valamit majd ír)
2020. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!