Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak, ha tetszel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha tetszel egy fiúnak? 19/L

Figyelt kérdés
Érdekel az is, ha ismeritek egymást, vagyha egyáltalán nem és, akkor fiúk, milyen jeleket adtok a lányoknak, hogy tetszik nektek?
2019. nov. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

hát én eléggé félős vagyok, max szemezek a lánnyal :)


18/f

2019. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Primitív megjegyzésekkel tudatára adom hogy szexuális interkurzuson vennék részt vele, illetve a retorika összes szabályát áthágva bebizonyítanám hogy én vagyok a megfelelő pár számára
2019. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Mindig nézzem mosolygok ha meg látom ilyenek
2019. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor ránézek, próbálok vele beszélni stb. Hidd el észreveszed ha így van.
2019. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia.

Nekem tavaly adódott olyan h tanfolyamra jártam,gyakorlaton egy áruházba voltunk. Ott volt egy pasi.meg tettszett..nem küldtem jeleket neki,ő se nekem.

És pont ma,be vallotta h én is tetszettem neki,mindíg ott volt ahol én,étkezőbe,dohányzóba ,kvzóba,sőt a raktárba is,mert ott volt részben..ésígy vissza gondolva,akkor fel se tűnt egymásnak,most meg már késő.neki is van ,nekem is van..

Szóval apró jelekből észre lehet venni. :D

2019. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!