Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok és nem volt még barátnőm, és nem is volt egy lánnyal sem randim. Szerintetek is ki fognak maradni nekem az életemből a lányok?

Figyelt kérdés
Másnak olyan könnyen megy ez az egész, de én ha megszakadok sem jön össze még egy randi sem.
2020. ápr. 7. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
21 éves koromig nekem se volt soha egyetlen randim, nem csókolóztam még, se barátnő és nyilván se szex. Szóval mindenfajta másik nemmel való "érintkezés" terén abszolut 0 szinten álltam. Aztán összejöttem egy lánnyal és majdnem 3 évig együtt voltunk. Soha nem gonoldtam volna, de mégis megtörtént. Szóval te se írd még le magad.
2020. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Átérzem, próbáld meg elengedni a dolgot. Előbb utóbb hozzászoksz a magányhoz. Én már csak tudom :)
2020. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Sosem szabad feladni es ugy hozzaallni, hogy akkor most eleted vegeig nem lesz kozod nohoz.


Fejlesz magad, hogy jobb legy.


Talald meg azt amivel szeretnel a legjobban foglalkozni es legyel benne a leheto legjobb, ez legyen a celod.


Majd csak ezutan a csajok es igy, evvel a hozzaallassal sokkal jobb eredmenyeket fogsz elerni a csajozasban is.

2020. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
élj társasági életet és legyél életvidám. Pokoli vonzó tudsz lenni
2020. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jusson ilyesmi!

Ne zárkózz be, menj el minden programra, buliba, akármilyen társas összejövetelre. Nézz szét magad körül, nem kell udvarolni, legyél kedves, nyitott, biztos lesz valaki, akivel összeilletek.

2020. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit! Csak azért hogy észrevegyenek és erőltesd szért a dolgokat amilyen nemvagy hogy legyen valskid vagy hogy talàlj azért szardle! Ha lesdz lesdz ha nem nem. Nem mindenki bulizós stb meg ide oda mászkálós.
2020. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!