Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már, hogy felajánlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy felajánlottak neked egy kis kufircolást komoly kapcsolat helyett? Elfogadtad?

Figyelt kérdés
Mi akadálya volt a komoly kapcsolatnak?

2020. ápr. 7. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk az, hogy van párom elég akadály?????
2020. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor degradáltak erre a szintre. Megalázóbbnak éreztem, mint egy sima visszautasítást, soha nem is mentem bele. Szerintem a legszemetebb dolog, ha egy szeretetre és társra vágyó embertől még a visszautasítás mellé megkérdezik, hogy azért ugye beleüríthetnek, ha már másra nem jó... Volt olyan alkalom, mikor el is bőgtem egy ilyenen, de már rég volt. Azóta találtam normális embert is.
2020. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Így direktben nem. Inkább csűrték csavarták a körülményekeket, beetettek stb, úgy hogy aztán atvagtak mint sz.rt a palánkon. Nem rég is volt egy ilyen helyzet, de azt már sokkal jobban kezeltem.

Akadály meg leginkább annyi, hogy csak üríteni akarnak ezek a hímneműek(férfinak nem nevezném őket) kapcsolatot már nem akartak pl velem. Én meg naiv 3,14csa voltam 😅.

2020. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen és elfogadtam. Én sem akartam többet. Más kérdés, hogy rájöttem, nem nekem való.

Akadályok:

1. Még nem váltam el.

2. 11 évvel fiatalabb volt a srác.

3. Nem voltunk egymásba szerelmesek.

2020. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy szórakozóhelyen megismertem egy intelligens lányt. Aznap haza kisértem és megbeszéltük, hogy találkozunk még. Tehát nem az a tipikus szórakozóhelyi affér volt.

A következő találkozón elmondta, hogy van párja, akivel nyitott kapcsolatban élnek.


Így 1 éven át egymás kufircpartnerei voltunk és nem bántam meg egy percig sem.

Az ok annyi, hogy egyenes volt mindig velem és nem kertelt.

Nekem pedig elegendő volt.

2020. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen, legalábbis nem nyíltan. Volt pár csaj akin láttam, hogy nagyon akar valamit, de addig nem jutottam el, hogy kiderült volna, komoly a dolog, vagy csak éppen kívánósak.

Egyébként nem fogadnám el. Nem tudnék senkivel érzelmek nélkül, csak úgy lefeküdni.

2020. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El. Mert hülye voltam
2020. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt. Kapcsolatot nem akart, de azért dugni jó lettem volna... Köszönöm ebből nem kérek. Van normális férjem! Pedig naivan elhittem először minden szavát, aztán át láttam a szitán.
2020. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen (szerencsére). De nem fogadnám el, egyrészt mert van párom, másrészt ha nem lenne, akkor sem tudnék komoly kapcsolat nélkül csak úgy lefeküdni valakivel. Bizalom és szeretet nélkül nem tudok ennyire megnyílni a másik előtt (meg nem is akarok).
2020. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!