Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak? Milyen számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Milyen számotokra a tökéletes nő?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok is érdekelnek. :)

2020. ápr. 2. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Külsőre: Nézzen ki jól.

Belsőre: Jöjjünk ki jól.


Amúgy hosszabban már párszor leírtam. Néha lepontoztak, néha fel. Nálam belső terén tényleg sok az elvárás.

Kíváncsiságból? Az ilyen kérdésekkel mi a célotok? Szeretnétek olyanok lenni, mint a válaszokban leírtak vagy mi? :O

2020. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Régebben modelklkedett, vagy modellkedik, tud és szeret főzni, kívülről tudja a kedvenc söröm márkáját, rózsaíllatút kakil, minden nap szexel velem legalább háromszor, nem menstruál, sosem beteg, sosem hisztizik, nem változik át sárkánnyá, jókat lehet vele inni, bevállalós, legalább 85/D-s mellei vannak,mindíg jó illatú, szex előtt egy óraig kényseztet legalább, tud és szeret mélytorkozni, bármiben benne van, hosszú haja van, gyakran mondja hogy szeret, illetve, hogy tökéletes vagyok, nem nyomja hozzám a békahideg lábát télen, szép szemei vannak, Michael Cors órája, csak is Chanel , Dior márkáiban mutatkozik, nem haragszik meg, ha a drága ruháit szétszakítom, mert elkap a vágy. Dögös intimissi melltartókban minden nap egy whisky mellett rúdtáncot majd szriptízt ad elő! Hát ilyen a tökéletes nő:)
2020. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Őszintén? :D

Unatkoztam a nagy karanténozásokban. :D

Dehogy akarok olyan lenni, nem is tudnék. Minden egyes férfinak kicsit eltér a tökéletes nőről alkotott kép. Csak kíváncsi voltam.


#2 Ez egy fantasztikus válasz. Oscart neked.

2020. ápr. 3. 00:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez így legalább egy őszinte válasz volt, nem csak egy idedobott kérdés, szóval írok bővebben is :D


Külső: Nincs egy fix ideálom. Tetszenek a vékony, kis mellű lányok és a teltebb, formásak is. Ha tényleg kell valamit mondanom, akkor bejön Ariel Winter és Bella Thorne is.


Belső: Nálam ez problémásabb. Ha a tökéletesről van szó, sok dolognak kell megfelelnie. Legyen intelligens, nagyon. Szeressen olvasni. Tudjon lenyűgözni intellektuálisan. Tudjon kezelni engem. Szeressen olyan programokat, filmeket, zenéket, mint én, de tudjon új dolgokat is mutatni. Legyen néha gyerekes, néha komoly, néha érzelmes, néha racionális. Lehessen rá alapozni egy életet. Szex terén legyen nagyon nyitott és bevállalós.

2020. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Mindig őszinte vagyok. :D Viccet félretéve, köszi!

Korrekt válasz volt. :)

Mondjuk egy dolgot nem értek: Általában minden férfinak van egy megálmodott külső, neked pedig mindenféle tetszik.

2020. ápr. 3. 00:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5: Szívesen! :D


Hát, ez nálam kicsit fura. Volt olyan csaj, aki szép volt, meg minden, de nem jött be, pedig felszedhettem volna. És kaptam az ívet a haveroktól és csajoktól is. De, olyan is volt, hogy valaki nekem nagyon különleges volt külsőre és bejött, akkor meg azért kaptam az ívet, hogy az illető nem szép. Szerintem nálam az egészben valamennyire az is játszik, hogy az illetőnek milyen a stílusa, mennyire jön át, hogy ő jól érzi magát a bőrében.

Plusz talán könnyen meglátok apró dolgokat is a külsőben, ami bejön és nincsenek instamodell szinten elszállt igényeim.

2020. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Szerintem ez tök izgalmas lehet, hogy apró dolgokban "felfedezed" a szépséget. Valamit, ami bejön neked. :)

Egyébként azt gondolom, hogy így van rendjén. Mindenkinek lehet más és más ízlése.

2020. ápr. 3. 00:37
 8/12 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Szeressen, legyen őszinte hozzám, mondja el ha baja van és hajlandó legye nazt megbeszélni NORMÁLISAN, ne csaljon meg.

De ilyen nő nincs, szóval tökéletes sem létezik.

+1 ezt a 2-es hozzászólótól átemelem: "nem nyomja hozzám a békahideg lábát télen" és kiegészítem azzal, hogy ne feküdjön/üljön a hasamra, semmilyen módon ne melegítse, mert azt gyűlölöm és okádnom kell olyankor :D

2020. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Külső: nőies legyen, ne legyen elhízva, nőies haja legyrn, ne leszbikus tüsi. Ruha, műköröm, és a többi felhúzott külsőség teljesen érdektelen


Belső: kedves, érdeklődő a világ dolgai iránt, intelligens, ne legyen divatmajom vagy sablnos (nem csak ruhában...), ne legyen nagyképű, ne legyen komplexusos, ne játszmázzon

2020. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!