Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valakinek egész életében sosem lesz senkije?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és ugye nekem kéne megtenni az első lépést. De az a baj hogy lehetőségem sincs, nem vagyok társasági ember, nincsenek barátaim. El sem tudom képzelni hol tudnék megismerkedni egy lánnyal. Ha meg esetleg lenne lehetőségem akkor meg szerintem nem merném megszólítani, meg össze sem tudnék hozni szerintem egy kapcsolatot. Nagyon úgy érzem hogy nekem nem lesz senkim, de ebbe rossz belegondolni, mert én szeretnék.
2020. márc. 27. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Létezik.


Rosszul állsz hozzá a témához. Első körben az emberi kapcsolatokon kéne dolgoznod, úgy általában, amikor az már stabil akkor jöhet a párkapcsolat. Azaz: menjél társaságba, keress barátokat.

A legegyszerűbb, ha keresel egy új hobbit, ahol tudod, hogy sok új emberrel fogsz találkozni. Ezt használd fel arra, hogy megszokd az idegenekkel való kommunikálást. Amikor már megy, nem fog lehetetlennek tűnni a nőkkel való kapcsolódás (bár addigra valószínűleg ez már magától is meg fog történni).

2020. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra megy hogy ne alakítson ki társas kapcsolatokat, akkor biztos. De alapvetően - ahogy te is - mindenki szeretné megosztani az életét valakivel.


Dolgozz azon hogy nyitottabb legyél, először próbálj meg barátokat szerezni. Szedd össze a hobbijaidat vagy találj újakat, és csatlakozz közösségekhez. Most a járvány miatt ez a netre tolódik, de mivel sokan egyedül vannak, szintén szívesen fogják ezt csinálni. Tudtok majd találkozni simán élőben ha lefut ez a kemény időszak, addig is ugyanúgy tudtok szoros kapcsolatot létrehozni.


Sokkal egyszerűbb mint gondolnád, csak nagyon félsz a kudarctól és hogy nem fogadnának el. Erőt kell gyűjteni és meg kell próbálni, anélkül nem lesz semmi. A másik ami még fontos, hogy úgy is önbizalmat kell szerezned hogy csak magad vagy, ahhoz rá kell jönnöd mi az amibe energiát akarsz ölni, mi érdekel, mivel tudod akár megvalósítani magad. MIt szeretnél csinálni, mit élveznél a szabadidődben, hogyan tanulnál vagy fejlesztenéd magad? Így nem azon függ majd az érzelmi állapotod, hogy külső tényezők hogy alakítják.

2020. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem lesz, talán jobb nem bele gondolni.
2020. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen létezik.. nagybátyám már 60+.. amióta ismerem azóta nem volt mellette senki. Elmúlt 20 évben biztos nem volt senkije.. kertszomszédok vagyunk, heti szinten beszélünk, szóval tudnék róla.
2020. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán létezhet. Nem te lennél az első.
2020. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Neked is van (volt) anyád/apád!
2020. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Létezett. És létezni is fog.
2020. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Létezik, a ronda és az alacsony férfiak.
2020. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
A ronda nőknek.
2020. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki soha nem megy sehová és még barátai sincsenek.

Én nem is értem min csodálkozik.


Ti komolyan azt várjátok hogy random Isteni csoda történik és majd egy csapat nő / vagy férfi (ha nő az illető) rátok rúgja az ajtót azzal a szöveggel hogy lennél a pasim v nőm.


Végül-is 2-en is ülhetünk otthon 0-24.

Minek az ilyennek kapcsolat ? Mit lehet ezzel kezdeni ?

Se egy moziba / színházba nem lehet vele menni, se baráti összejövetelekre (ja mer neki kőre nincs is).


"El sem tudom képzelni hol tudnék megismerkedni egy lánnyal."


Mondjuk kezdetnek ki kéne lépni a lakásodból. :D

2020. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!