Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált/intravertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált/intravertált férfiak, hol és hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Olyan is válaszolhat aki ezért nem tudott még párkapcsolatot kiépíteni.

-----


Hogy és hol ismertétek meg?


Okozott nehézséget ez nehézséget az ismerkedés során akár már a meglévő kapcsolatotokban ez?


------


Hol lehet intro/intra lányokkal ismerkedni?

Netes társkeresők(tinder,badoo) próbáltam, de jellemzően nem Ők vannak ott.

Lett pár matchem is, de külső vonzalmon túl nem volt több, ezentúlmenőleg nem is igazán lehet ezeken az appokon keresztül beszélgetni szerintem, pár szavas válaszok stb.


2020. márc. 27. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Skacok, azért alapvetően legyünk tisztában azzal hogy mit is jelent az intro, illetve az extrovertált. :)


Nagyon leegyszerűsítve: Introvertált az energiáját az egyedüllétből nyeri. Míg az extrovertált gyakorlatilag fordítva.


Nekem több intro kollégám/ismerősöm van akik társaságkedvelők, szívesen eljárnak közösségbe, de egyértelműen nekik az igazi az otthoni nyugi, ahol feltöltődnek. :)

Én extrovertált vagyok, de jobban/több időt szeretek egyedül tölteni, de baromi jó, ha beszélgethetek, társaságban lehetek, mert az engem felvillanyoz, ha sokat ülök otthon, akkor nálam tényleg működik a merülő telefon effektus. :)


Amúgy is sokkal színesebbek az emberek, ne bontsuk le típusokra, javaslom ne ez alapján keress partnert! Ismerkedj eme címkék és dobozkák nélkül, mert egy ember (személyisége) úgy is túlmutat ezeken. :)


41F, ENFP (ha már címkézünk :P)

2020. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Én összeszedtem magam, és heteken át minden hétvégi buliban egy csomó lányhoz odamentem. Pár ilyen után már rutin az egész, hidd el. Egyik csaj jobban tetszett a megszokottnál, hozzá 3-szor odamentem egy buliban. 2-szer durván elhajtott. Harmadjára kicsit jobban megnézett (ki ez az őrült aki nem ért a szóból) és elkezdtünk táncolni. Később mondta el mikor már évek óta együtt voltunk, hogy a félhomályban nem vette észre, hogy kék szemem van, barna szeműnek gondolt, csak azért állt velem szóba:)
2020. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!