Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Képes lennél együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél együtt lenni valakivel, mert nem jött össze más?

Figyelt kérdés

Főként 30 feletti férfiak válasza érdekelne.


Elvagy , kedveled , bizol benne ,de nem vagy szerelmes.

Képes lennél együtt élni vele , családot alapítani ?


2020. márc. 26. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexre. A jelen rendszerben, nagyon nem kéne család. Együtt is laknák vele simán, de közös vagyon, gyerek kizárt lenne.
2020. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

"Elvagy , kedveled , bizol benne ,de nem vagy szerelmes."


Így nem, ez kevés.

A szerelem nem kell, realista, felnőtt vagyok.

De ha csak "elvagyunk" az kevés. Több kell, valami vonzalom, közös célok, közös érdeklődés, BIZALOM, meg hasonlók.


Családalapítás? Úgy érted, puja? Az viszont még az életem szerelmével sem, SOHA!

2020. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is egyedül éltem, így ha jön valaki, jön, ha nem jön, akkor ez van. Családot nem akarok.
2020. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen, de még így sincs senki 😔

21 F

2020. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy nővel sem közösködnék, bárhogy is néz ki, akkor se ha én akarnék vele lenni, akkor sem ha "nincs más". Ebben a gyönyörű kettős mércés társadalomban a fehér férfi csak rácseszhet. Együtt alvás/lakás oké, még gyerek is, de szigorúan mindent papírozva. (Nem kell elvinni a királyság felét, vagy egészét). Aki egyszer megismerte már a női nemet, többet nem akar közösködni velük, az értelmesebbje meg felfogja a szerelem egy bódult állapot, szal... Részegen se döntünk milliókról.
2020. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert nem lehetett volna más, de megpróbáltam egyik barátommal. Jófej volt, aranyos, szimpi, bírtam nagyon, de 2 hónap után beláttam, hogy ez nagyon kevés még egy kb okés kapcsolathoz is.
2020. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp. Családalapításhoz ez a legrosszabb, ennél lelki sérültebbé semmi nem tesz egy gyereket. Annyira jó lenne már befejezni ezt a hatalmas önzést, hogy nekem gyerek kell és szülök az első jöttmentnek akit nem is szeretek... A gyerek meg tanuljon normális párkapcsolati példát ahonnan akar...

Az ég világon semmi értelme nincs egy ilyen kapcsolatnak. Soha nem fogsz tudni úgy energiát fektetni a kapcsolatba. Nem is fenntartható sokáig, amint jön valaki akibe beleszeretsz úgy is vége lesz. Boldog pedig soha nem leszel egy ilyen kapcsolatban, mindig langyos fos lesz sok sok hiányérzettel.

2020. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Képesek rá sokan. Én nőként is választottam így kétszer partnert. Másból sem állt az életem, mint hogy arról győzködtem magam, amint volt időm gondolkozni, hogy a szerelem hülyeség, és az a lényeg, hogy rendes ember a társam...

Első esetben 4 évig bírtam (közben fél év szakítás és 2 év nulla szex), második esetben 2 hónapig. Mindkét esetben közbeszólt a szerelem.

2020. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!