Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy valaki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki sosem találja meg a párját?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán van szerencsém a szerelemben, akinek én tetszem az nekem nem tetszik, aki pedig nekem tetszik annak én nem tetszem. Elképzelhető, hogy ez mindig így is lesz velem, hogy aki nekem tetszik annak én soha sem fogok tetszeni?
2020. márc. 25. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Üdvözlet a klubban, vagyunk ezzel páran így. :)
2020. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon kíváncsi leszek magamra... akárhány év múlva. A mostani barátnőmmel nem kéne egy életet leélnem, mert nem beszélhetünk szerelemről, szeretet van köztünk, csak neki nem lenne ellenére együtt élni, mondjuk örökre.

Szerintem akad egypár ilyen ember, aki egyedül maradt, de sosem verik nagydobra, és neten sem tárgyalják ki (nem is az a generáció még), ha "veszett" már az ügy. Találtam igazi incelekkel való interjúkat - magyarul még nem igazán, de szerintem ők túl vannak már az önsajnálaton, meg talán sosem voltak olyan barátságosak, hogy megnyíljanak a kényes témákról.

2020. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre inkább én is úgy érzem örökké páratlan maradok. F40
2023. febr. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én sem találok párt még a neten sem.

50 / nő .

Úgy érzem egyedül maradok.

jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. 30+ nő vagyok, mindig is így volt, ahogy leírod a kérdés kifejtésében. Mostanra ehhez már társul az a jelenség is, amiről a 4. ír: minden korban hozzám illő, normális és vonzó férfi foglalt. Úgyhogy ennyi volt az élet ilyen téren.
jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!