Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki, hogy 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy 22 évesen még sosem volt barátom?

Figyelt kérdés
Még szájra puszi sem volt...

2020. márc. 22. 12:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

9-es vagyok!

az nem ok hogy nem vagy szép!

Én mint férfi sem mondhatnám magam valami jó kinézetűnek, simán elmennek mellettem úgy a nők mint ha ott sem lennék, de nem zavar, meg tanutam kezelni a dolgot, és elkezdtem közvetlen kommunikálni, és lám észre vettek, az hogy hogyan nézel ki az csak egy adottság, az hogy hogyan kezeled és hogy viszonyulsz az emberek felé az meg egy másik kérdés, itt van pedig a megoldás.

2020. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%

#10

Ami az egyiknek szemét a másiknak kincs.

Nekem volt pár barátnőm aki számomra gyönyörű volt, mások meg csesztették őket, hogy hogy néznek már ki...

Az hogy nem vagy szép az nem azt jelenti, hogy senki sem talál szépnek.


"Előbb utóbb a szar is megtalálja a lapátját"

2020. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nem ciki, de hogy nézel ki fesd le nekünk, mit értesz ez alatt hogy nem vagy szép?
2020. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha esetleg attól félsz, hogy akaratod ellenére végleg egyedül maradsz, megnyugtatlak, mert ilyen manapság csak a nők alábbi négy kategóriájával szokott megtörténni:

1. Abszolút bányarém, rossz ránézni az arcára.

2. Nagyon-nagyon kövér, bőven 100 kiló felett.

3. Kibírhatatlan személyiségű, csipkelődő, odamondogatós, a levegőt maga körül mérgező, vagy neurotikus.

4. Rendkívül válogatós, senki nem elég jó neki.

Ha egyik fenti kategóriába sem tartozol, akkor fogsz találni társat, nyugi. Az, hogy nem vagy túl szép, még előny is kicsit, mert így a leendő kapcsolatod lelki alapú lesz, ami tartósabb szokott lenni. Ha nem hiszel nekem, tedd fel magad képpel együtt egy internetes társkeresőbe, s garantálom, hogy legalább 10 levelet kapsz majd az első héten, s közöttük lesz komoly érdeklődő is.

2020. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
velem is ez a helyzet, nem ciki 21/L
2020. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
Én is 22 vagyok, és nekem meg barátnőm nem volt még:/
2020. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 he84 ***** válasza:
Figyelj kérdező, nem gond az, ha nem vagy szép. Akit valóban érdekelsz, annak szinte mindegy lesz, meg fog becsülni és inkább a belsőd, a kisugárzásod fogja érdekelni. Nem kell mások miatt kényszerítve modell stílusra, szépre törekedni, mert akkor már nem egészen te vagy. Akinek meg főleg, vagy csak külső alapján kellesz, az felszínes, válogatós és nem érdemel meg.
2020. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 he84 ***** válasza:
És ettől függetlenül tetsző lehetsz néhány embernek.
2020. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Van,aki később találja meg az igazit, lehet,hogy még nem tart ott a sorsod, hogy megérkezhessen valaki.
2020. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De még lehetsz szép. 1. Lépes hogy elhidd,hogy lehetsz az. De komolyan mi a bajod magaddal??
2020. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!