Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakadtam, van segitség?

Figyelt kérdés

Nem tudok visszatalálni az önbizalmamhoz, ami a huszas éveimben megvolt és a pártaláláshoz kell. Amióta szültem ( császárral ) még rosszabb a helyzet ( egy gyermekem van, tini lány), megtettem mindent, lefogytam, futottam, amit tudtam megtettem önmmagamért, fodrasz, smink stb de egyszeruen lehetetlen, hogy elhigyjem, hogy engem férfi ki tud elégiteni még egyszer és nem nyelvre értem.

Vannak érdeklödök, akik konkrétan megnondták, hogy szexet akarnak

Pár ilyenbe belementem, de a szex nem volt jó, nem érte meg és megtanultam hogy a szájhösködö pasik a legrosszabbak.

Emiatt mindentöl elment a kedvem, kb egy éve le se fekudtem senkivel.,

Nem tudok megbékélni azzal sem, hogy striákkal maradtam és a mellem is kicsi megereszkedett. Tudom, el kell fogadjam magam de nem tudom! Nagyon fiatalosan nézek ki, de a szülés miatt a hasam nem a régi.

Azt érzem, hogy nem vagyok elfogadható igy.

Vannak mint mondtam érdeklödök, de nem hiszem sajnos, hogy tetszem nekik igazán, hiába mondják, elvesztettem a bizalmam. Házasságom alatt ilyen gond nem volt, jó voltam bárhogy mert a volt férjem mindig olyannak látott, amilyennek megismert, de el kellett válni ( nagyon rég, 7 éve), önhibámon kivül, fiatalkoromban is jó volt minden, most nem merek nem tudok visszatalálni a nöiességemhez, a szules es anyaság ” betett ” ilyen szempontból. Új ismeretségeket nehéz kötni emiatt és igy lefekudni pasival hogy bizonytalan vagyok nem jó ötlet , mert megérzik

Hogyan tudnék ebböl az átokból

Benne lennék szexkapcsolatban, ha tudnám, hogy ki fogok elégülni



2020. márc. 21. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

privátözön most indul:)


Nehéz erre mit mondani. Az hogy nem tudsz kielégülni itt úgy tűnik azért van, mert az agyad blokkol. Nem tetszel magadnak és emiatt azt hiszed nem vagy jó az ágyban. Öreg hiba.


Feszült vagy mikor odakerülsz, nem bízol a másikban, az meg kapkod. Szóval ehhez tényleg idő kell. Szerintem nálad pont nem szex résszel kell kezdeni az ismerkedést, el kell jutnod addig, hogy magadtól kívánd maromira a szexet a másikkal.

2020. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen 1 es én sem akarok szexszel kezdeni, de a férfiak csak igy akarják, nem akarnak idöt vesztegetni, nálad, vagy nálam a kérdés.

Igaz eddig olyanokkal mentem el, akikkel szemben önbizalmam volt, mert nem voltak vonzóak és lehet emiatt nem lett semmi belöle

2020. márc. 21. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon egyszerű trükk; ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor várjál a szexel. Ez férfi és nő részéről is igaz.

Aki nem képes kivárni 1-2 hónapot, az csak szexet akart.


Én férfiként nem is próbálkozok ismerkedés elején ezzel. Ha egy nő felajánlaná, nem fogadnám jól, mert testiség nekem másodlagos, előbb belső kapcsolatot akarok érezni felé.

Előző párom egy 40 fölötti csudaszép nő volt. Ő konkrétan pityergett amikor a kocsim hátsó ülésén csak átöleltem, simogattam és fogtam őt. Azt mondta mindenki csak szexet akar. Szomorú.


A melleid miatt ne aggódj, a legtöbb férfi így is örülni fog neked. A strika rosszabb, de azon úgy tudom lehet segíteni.


"engem férfi ki tud elégiteni még egyszer és nem nyelvre értem"

Ezt nem értem.

Az, hogy egyéjszakás kalandnál rossz volt a szex nem csoda. Idő kell amíg megtanulja, hogy te mit szeretsz és így jó partner lehessen.


35F

2020. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet a tini lányodat előbb elhalászná egy férfi, aki veled van , közben meg ráhajtana... sok a beteg ember vigyázz!
2020. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért is ismerkedem úgy, hogy a lányom nem vonom bele
2020. márc. 21. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak szexet ne keress. Járj el közösségekbe. Kicsit mozdulj ki. Vannak táncos programok is ahol tudsz ismerkedni. Bár az önbizalmat úgy nem fogod visszakapni (kielégülni főleg nem), hogy összejössz mindenféle phasszal. Sokkal jobb lenne ha te szabnád meg kivel mennyire mész el. Egy kis tudatosság kellene az érzelmek fölé rendelve.

Addig amíg nem szexelsz masztizz, van kezed. :)

Talán nem nőnek hanem anyának tartod magad. És ez az ok. Ráérsz ismerkedni, nem a bugyiddal kell párt találni. Aki meg siet az meg is érdemli.

2020. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ez a helyzet, azt mondanám, menj közösségbe, tanfolyamra, rendezvényre, tanulj, mutasd meg önmagadat másnak. Most mit tudok mondani? Talán a netes társkeresőt.
2020. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 21. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
A saját ellenséged vagy, amíg nem békélsz meg magaddal teljesen és nem fogadod el a jelenlegi állapotodat, testedet.
2020. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kibe akadtál el utoljára? :)
2020. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!