Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csajok büszkék rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok büszkék rá, hogy ők milyen önállóak, mért keresnek direkt olyan pasit, aki gyámolítja őket?

Figyelt kérdés
Mert ugye megy ez a duma az itteni csajoktól is, hogy ők milyen önellátóak, önállóak, ők remekül megvannak a saját fizujukból... aztán mégis kiderül, hogy azért elvárnák, hogy a pasijukra "lehessen támaszkodni", keressen többet, mint ők, kvázi legyen a gondviselőjük.
2020. márc. 21. 13:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

Hagyjad, ők már tegnap is megmondták, hogy egy apokaliptikus helyzetben tuti túlélnék és szereznének maguknak kaját.


Szerintem meg ők lennének az elsők akik sírva szaladnak be a legelső szembejövő hímnemű háta mögé, ha véletlen letörik a műkörmük.


De hát majd meglátjuk.

2020. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
A pasi ne nezzen fizetesnel a nore a barban, ne zabaljon es uljon a futott lakasaban ugy, hogy semmihez nem jarul hozza. Szerintem errefele mar ez egy szempont.
2020. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Mar annyira unalmasak ezek a kerdesek.

Rinyalo, önsajnaltato luzerek tesznek fel ezer ugyanolyan kerdest naponta, csak mashogyan talalva.

Igen, nekünk nöknek olyan ferfi kell, aki ha ugy van, a csalad feje, gyerekeink apja, csaladfenntarto lesz.

Fel szeretnek ra nezni, es büszke lenni ra, hogy sikeres, küzd az almaiert, es el is eri öket.

Ez nem gondviseles, hanem igy lettünk teremtve.

De nem tudom, miert zavar ez. Ha az ilyen nök nem tetszenek, keress magadnak feminista emancip*ncit, es ott akkor ez a 'problema' nem all fent.

2020. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13%

#3 Hát neked elég egyértelműen csak dísznek van az agyad ugye tök egyedi közgáz diplomád van? :D


Tehát akkor férfi kell ahhoz, hogy felhívja telefonon a szakit parkettázni?

2020. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

#14

Drágaság, odáig el is kell ám jutni! Nem a szakember felhívása a lényeg. Vagy te egy teljesen üres lyukban élsz? Nincs se ágyad, se szekrénysorod, se polcod..stb? Tudod, egy nő ezeket egymaga nem tudná megmozdítani.

2020. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"Nincs se ágyad, se szekrénysorod, se polcod..stb? Tudod, egy nő ezeket egymaga nem tudná megmozdítani."

Továbbra sem értem, egy átlagos, veled egy szinten levő pasi mért nem tudná megmozdítani a szekrényt, miért kell ehhez egy pénzesebb, gazdagabb pasi, "aki előrébb tart"...

2020. márc. 21. 18:23
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

#15: Cukiság! te tényleg azt hiszed, hogy az nem újítja fel a lakását, aki nem tud szekrényeket húzogatni? Majd a mesteremberek megteszik. Azért vannak.

Vicces, mikor itt megpróbáljátok elhitetni, hogy bármi fizikai erő nélkülözhetetlen a mai világban.

2020. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%

#15 erre is lehet hívni embert, na meg ti úgy is annyira erősek, talpraesettek vagytok, hogy félkézzel. Nem? :)

De a cipelésre miért is kell jóképű, kisportolt, vezető beosztású, sikeres pasi?


Persze értem én, hogy jó kihasználni a hódolókat, mert az ingyen van, több marad cipőkre, bulikázni, de főleg a teljesen egyedi ;) utazgatásra :D

2020. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

18-as

Te nagyon nyomorek egy ember vagy, de nevezzünk inkabb csak lenynek

2020. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

#19 íme gyakori "női". Empátia, következetesség, kedvesség, logika :D

Ne legyél ideges nyugodjál meg. Hiszen erős nő vagy aki mindent is megcsinál és mindent is tud ;)

2020. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!