Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csajok büszkék rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok büszkék rá, hogy ők milyen önállóak, mért keresnek direkt olyan pasit, aki gyámolítja őket?

Figyelt kérdés
Mert ugye megy ez a duma az itteni csajoktól is, hogy ők milyen önellátóak, önállóak, ők remekül megvannak a saját fizujukból... aztán mégis kiderül, hogy azért elvárnák, hogy a pasijukra "lehessen támaszkodni", keressen többet, mint ők, kvázi legyen a gondviselőjük.
2020. márc. 21. 13:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
A jót mindig lehet még hova fokozni :D Olyan nincs, hogy túl sok pénz.
2020. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért, mert nem társat, hanem szponzort keresnek.
2020. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

Úgy tűnik egyre jobban megszaporodnak a rinyálós kérdések.


Figyike, fizikálisan egy férfi erősebb. Nehogy már egy gyenge nő egyedül végezze a lakásfelújítással járó dolgokat, meg majd nehogy ő húzza már el a nehéz polcokat.

Ember, te szoktál gondolkodni is, vagy csak dísznek vagy az agyad?

2020. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Vagy pl. érzelmileg, ha a nő padlón van, akkor segítsen neki.


Egyébként hiába is írnánk ide bármit, a nulla értelmi és érzelmi intelligenciával rendelkező egyének úgysem értenek belőle semmit.

2020. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Nos, ez korunk nagy oximoronja :)
2020. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem tök mindegy neked? Téged úgyis messziről elkerülnek.
2020. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Nehogy már egy gyenge nő egyedül végezze a lakásfelújítással járó dolgokat,"

3-as látom megy a mellébeszélés és bele magyarázás. Nemarról volt szó hogy egy lusta dologtalan férfit kéne összeszedni a nőknek. De egy velük egy szinten lévő pasi is meg oldaná a lakás felújítást, ám a csajoknak mégis a gazdagabb pasi kell, "akire fel lehet nézni" meg aki "előrébb tart az életben"...

2020. márc. 21. 14:07
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Egyértelmű olyan férfit akarnak akire fel lehet nézni meg akivel lehet jönni menni,akinek tervei céljai vannak.

Nem csak el van magának semmi ambíció.

2020. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok büszke arra, hogy önálló vagyok, mert az én szememben ez egy alapvető elvárás magam és mindenki felé. Ez olyan, mintha arra lennék büszke, hogy egészséges ember létemre megtanultam járni vagy olvasni.

Engem ovis korom óta úgy neveltek, hogy álljak meg a saját lábamon.

A barátommal (akivel kb ugyanannyit keresünk) kölcsönösen segítjük a másikat, ezért vagyunk egy pár. Néha neki kell több segítség, néha nekem.

Egy jó családban, egy igaz barátságban, egy szerető párkapcsolatban alapvető, hogy támaszkodhatsz a másikra, ha a szükség úgy hozzá. Ez a szeretet egyik alapja, a bizalom. Attól, hogy ezt valaki elvárja a leendő párjától, még nem gondviselőt keres.

2020. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

"De egy velük egy szinten lévő pasi is meg oldaná a lakás felújítást"


Hogy jön ez ide? 70 éves nagyanyám is megoldotta egyedül. Csak mesterembereket kell hívni. Nehogy már ez bármi szempont is legyen ismerkedésnél, hogy hogy parkettáz a másik. Röhej :D

2020. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!