Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen vagyok akkor örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen vagyok akkor örökre mondjak le a lányokról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ismerkedésben (barátaim sincsenek). Mert zárkózott vagyok, és nem is nagyon van lehetőségem hol ismerkedni. Az is gond szerintem hogy túl komoly vagyok és nehezen tudok ellazulni, meg nem beszélek sokat.

A kinézetem nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.

Szeretnék egy lányt az életeben de így úgy érzem esélytelen.


2020. márc. 20. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Így igaz, de semmi baj. Nem mindenkinek való párkapcsolat. Többek közt Neked sem. Nem kell változtass, így vagy jó, ahogy vagy.
2020. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki egy kicsit a komfortzónádból, ha nem mész sehova és nem csinálsz semmit akkor nem fog változni a helyzet.
2020. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esélytelennek nem gondolom, de a helyzeted semmiképpen sem rózsás. Igazából a legfontosabb a külső; ha valaki jól néz ki, akkor zárkózottként is lehet sikere. Plusz ugye aki jól néz ki, azt kisebb korában is sokkal több pozitív inger éri, beletanul a társadalmi interakciókba, stb. Viszont "átlag" férfiként ez nyilván nem játszik.

Ha nőt akarsz, akkor muszáj lesz megtanulnod elkezdeni és fenntartani a beszélgetést. Enélkül nem fog menni. Ja, és készülj fel a rendkívül sok elutasításra, csalódásra. De ha kitartó vagy, lehet sikered. Hajrá.

2020. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha "nem vagy jó az ismerkedésben", akkor valószínűleg alapvető szociális készségeid nem fejlődtek ki. Ezt be lehet pótolni, bár ebben a korban már kell hozzá erőfeszítés, de nem reménytelen. Viszont mindenképpen ehhez "ki kell lépned a komfortzónádból", vagyis hosszú időn át ki kell tenned magadat olyan szituációknak, amiben a jelenlegi éneddel eleinte rendkívül kellemetlenül érzed magadat, és azonnal, ösztönsen menekülnél. Ha képes vagy arra, hogy ennek a késztetésnek ellenállj, és az adott társas szituáció(kat), és a benne szereplőket, köztük saját magadat (viselkedésedet) tárgyilagosan megfigyeld, véleményt alkoss róla, majd a viselkedésedet (a legközelebbi alkalommal) módosítsd, akkor képes leszel behozni a lemaradásodat, és lesz rá esélyed, hogy kialakíts egy valódi párkapcsolatot.
2020. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

örökre nem kell, mivel nem élsz örökké te sem.


amúgy nincs olyan, hogy "ilyen vagyok".. majd ha rájössz erre 1x valamikor, akkor elérhetővé válik számodra minden.

2020. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hetente kiírsz egy ilyen kérdést, v csak ennyi szerencsétlen jár ide, az oldalra?

Kedves Kérdező! Csillió, szó szerint ugyanilyen kérdés van már itt. Plíz használd a keresőt, ott, jobbra, feljebb és olvasd át a korábbiakat, hátha találsz vmi használhatót!

2020. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak komolyabb lányok is.
2020. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt azért ne feledd, hogy az álmaidat sosem kell feladnod.
2020. márc. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!