Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk mint gondolnak azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mint gondolnak azokról a lányokról akikre azt mondják kis aranyos?

Figyelt kérdés

kedves fiúk, elsősorrban tőletek szeretném hallani a választ!:) légy szíves őszintén ....ha azt mondjátok egy csajra hogy kis aranyos, cuki,stb hasonlók..akkor azt gondoljátok róla hogy milyen jó fej, olyan havercsajnak barátnak való, kis jó pofa? vagy általában ezt mondjátok olyannak is aki bejön nektek, akarnátok tőle valamit?

többször is mondták nekem már ezt fiúk...és sose tudtam eldönteni hogy ezt magamba hova tegyem?!persze, természetesen, örültem mint egy bóknak, és ne is értse félre senki a kérdést:)de igazából még se értem hogy ha egy nálam pár évvel idősebb fiú ezt mondja hova tegyem magamba a dolgot, most bejövők neki, vagy gyerekesnek-kislányosnak tart?:s (ja és nem vagyok azért már olyan kislány, 17 vagyok:) )


2013. jan. 24. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt én általában annak mondom akitől többet akarok de ez egy tulajdonság ... Ezt sehova sem kell tenni.Lehet pl szép a hangod is.És ha szeretlek ha nem attól még szép a hangod és

megdícsérhetlek.


Nem kell minden kisebb dolog mögé hatalmasat beképzelni :)) Örülj neki ha valaki akar tőled valamit nem hiszem hogy annyira hogy aranyos vagy és te már a kezébe ugrasz.Annál úgy is egyértelműbb lesz ..

2013. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez szituációtól függ, hogy mit jelent. Ha pl előtte kért valamit tőled, és te megtetted...

pl.: -hoznál nekem egy teát?

-persze, szívesen

- Köszi, de aranyos vagy.

(Itt nyilván azt jelenti, hogy kedves, jószándékú, segítőkész)

De ha pl.:

- De aranyos vagy ebben a ruhában!

Akkor meg bejössz neki.

Szóval szituációfüggő.

2013. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom rá, hogy kis aranyos, akkor azt gondolom, hogy kis aranyos ...

Tipikus női bonyolítás :-P Egy férfi általában ha mond valamit, azt azért mondja mert úgy gondolja és nem azért, hogy túlmisztifikáld és mindenfélét belemagyarázz!

2013. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem persze, nem olyan volt pl hogy teát kért, én hoztam, és arra mondta :D vagy hasonló! inkább a második szituációhoz hasonlítanám a mi esetünket! de akkor ezek szerint általában olyannak mondjátok akik bejönnek, vagy esetleg akartok tőle valamit.....?! :)
2013. jan. 24. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, általánosságban azokra mondjuk, akiktől akarunk valamit, szóval valószínű tetszel neki, de 100%-os pontossággal csak az adott férfi tudja mire gondolt.
2013. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A kutyànak szoktam mondani hogy kis aranyos
2013. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általánosságban azt tapasztaltam, hogy akkor mond ilyet egy pasi, ha nőként nem varázsolja el a csaj, de emberileg szerethetőnek tartja, mivel szimpatikus, kellemes tulajdonságai vannak: aranyos, kedves, normális..stb. Az a bökkenő, hogy a szerelem pont nem erről szól. Nem azért leszünk alapvetően szerelmesek valakibe, mert jó tulajdonságai vannak. A szerelem mindig irracionális érzés.
2013. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Ennek pontosan az ellenkezője az igaz. A férfiak azokra a nőkre mondják, hogy aranyos, akit szeretnek, tetszik nekik.

2013. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyet értek a 7-essel.Valóban ez az első amit mondok egy lányra akinek tetszik a belseje viszont külsőre nem egy bombázó(Ez nem azt jelenti hogy ronda tehát azért simán tetszi) és akkor ahelyett hogy azt mondanám hogy gyönyörű vagy ezt mondom.Ne nem teljesen ezt jelenti mindig ...


1. voltam.

2013. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!