Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jelentettem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentettem neki valamit? Még mindig, csak elnyomja a csaj miatt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem nagyon tetszett, mondhatni még mindig tetszik, csak hát sok minden megváltozott.

Régen kitüntető figyelmét élveztem, közeledtünk, barátkoztunk, némi flört is belefért. Aztán visszavett, és kiderült, lett barátnője. Azóta már nem úgy viselkedik velem, mint előtte. Nagyon fáj, mert elcsavarta a fejem, azt hittem lesz köztünk több, és ő is érzi amit én. De csak betintázhatott, aztán eldobott, mint opciót, valaki másért.


2020. márc. 20. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Hinni a templomban kell. Egyenlőség van, miért nem mondtad meg neki h mit érzel? Vártál megint a csodára, azt pofáraesés lett. El kellene dönteni mit akarsz, és cselekedni. Nincs ezzel semmi baj, saját magad döntése volt. Miért kell mástól várni a megoldást a te problémáidra? Miért más kezdeményezzen, mikor te érzel a másik iránt? Tán nem felelősséghárítás és gondolatolvasás a cél? Nézd itt a forumon meg írják a nőtársaid, hogy elegük van a sok beporbálozó férfiből. Sőt még a boltos néni ha köszön nekik már azt is bepróbálkozásnak veszik. Ha ez a gyerek akit akartál magadnak, megtapasztalta a "nőket", akkor nem kezdeményezni. Az új barátnője lépett, megmondta neki és összejöttek. Nincs ezzel baj, ő nem játszmázott, hanem tényszerűen gondolkodott. A játszmázás mindig kétesélyes...
2020. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre több lánynál próbálkozott, ez normális. Te megjátszottad magad, míg a másik rögtön nyitott felé. Legközelebb máshogy cselekedj.
2020. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy akkor mit jelentettél neki, játszmáztál és teljes joggal pofára estél. A srácot felejtsd el, a tanulságokat pedig vond le, mást nem tehetsz.
2020. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te gondoltad azt, hogy ebből bármi is lehet, így ő csak barátot szeretett volna.
2020. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!