Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan kövér nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan kövér nő, aki elhiszi, hogy őt egy férfi szépnek, vonzónak tartja, esetleg ő is magát annak látja?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztaltam,hogy a kövér hölgyek nagy része nem hiszi el,hogy őt valaki kifejezetten vonzónak,izgatónak tartja.Miért? Én például teljesen odavagyok a hatalmas idomokért.Nem duci nőkre,hanem a kifejezetten kövérekre gondolok.

2020. márc. 20. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is bejönnek, pedig...
2020. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon sok ilyen van. Ezek a nők elfogadják magukat, és igen nagyon sok közülük kifejezetten jól is néz ki és furcsa lenne nem kövéren látni őket..
2020. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
4 éve van aki vonzónak lát és izgatom szexuálisan is, szóval rendben van minden. Ettől függetlenül állandó kattogásban vagyok, hogy nem vagyok elég vonzó számára. Nem mondom ezeket az aggályokat neki és próbálom nem is kimutatni.
2020. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nyugi, ez nem a kövérséged miatt van. Én vékony, sportos lány vagyok, szóval elvileg tényleg semmi gond nincs az alakommal, de én is szoktam bizonytalankodni, hogy elég vonzó vagyok e :D

2020. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Dugtam már 110kgos nővel és jobb volt mint a 45kgos

Ja és a duci csajok hálasan szopnak

2020. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

"Ja és a duci csajok hálasan szopnak"


El nem tudom mondani, ez mennyire nagy inspiráció volt a fogyásban, és mennyire motivál arra, hogy anorexiásan sovány legyek.

2020. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az 5-ös író kicsit vulgáris volt. Azzal egyetértek,hogy kövér nővel sokkal jobb a szex,mint egy sovánnyal.Odaadóbbak,izgatóbbak.
2020. márc. 20. 10:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én voltam kövér, és nem voltam "odaadóbb". Akkor aki sovány, de elhízik, az lelkesebben szop, vagy mi? És vice versa?
2020. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Neked lehet jobb velük, mert te erre izgulsz, de ne beszélj olyan nevében, aki undorodik a hájtól. Akinek a vékonyak tetszenek, annak sosem lenne jó a szex egy kövérrel...

2020. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Természetesen saját nevemben beszéltem. Nekem a nagyon kövér nők tetszenek.
2020. márc. 20. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!