Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy akarom őt?

Figyelt kérdés
Van egy boltos csaj, sokat járok hozzá vásárolni, szoktunk beszélgetni is szerintem tetszem neki és nekem is tetszik a csaj, mit mondhatnék neki ami nem is ciki a későbbiekben ha esetleg mégsem jönne be?
2020. márc. 17. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Orálisan! Beszélgetésnek hívják!


Egy-egy kétértelmű megjegyzés és remélhetőleg meglátod a reakcióját! Ne legyél beszari!

2020. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mint pl?
2020. márc. 17. 23:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem azon agyalnál itt éjfél körül, hogy mi a fenét kérdezzél tőlünk, hidd el könnyebb lenne.

Egyszerűn oda kellene menned a csaj elé és vállalnod magad, elmondani őszintén amit gondolsz és a labda már nála pattog! Ha akar akkor igent mondd, ha pedig kapsz egy pofont hát istenem, egy információval gazdagabb leszel!

2020. márc. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

A kérdésedet tetesd át a tini párkapcsolatok kategóriába, ott jobb válaszokat kaphatsz.

A beszélgetésnél egy-egy félmondatban dicsérd a lányt. Pl. legyen belefűzve a mondókádba: egy ilyen csinos nő, mint te, vagy: a vonzó lányok, mint te is. Vagy derüljön ki, hogy vágyakozol utána: sokszor gondolok rád, szeretném, ha olyankor is mellettem lennél.

De van egy dolog, ami számomra zavaró: azt írod: akarom őt. Remélem, hogy csak nem tudod magadat választékosan kifejezni (bár az se nagy előny). Normálisan nem így működik, nem akarod és megszerzed, hanem legalábbis megkedvelteted magad a lánnyal, hogy ő is vágyjon rád!

2020. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek sokan a boltban ergo jobban ráér beszélgetni, akkor kérdezd meg milyen napja van, sokan vannak-e, hogy bírja stb. Ha úgy látod hogy vevő a beszélgetésre akkor hívd el egy kávéra.
2020. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat!
2020. márc. 18. 09:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne bonyolítsd ha beszélgettetek már folyamatosan hívd el cimbizős kávézni vagy teázni , így nem feltétlen randi így nem is kell aggódnod hogy a későbbiekben ha mégsem jön be sütiztetek egyet cimbizve és jól van. De ahhoz azt is tudni kell hogy ilyen cimbizős kávé, tea, sütinél fontos hogy ne udvarolgass hanem megismerni akard mert ha félreérti és te mégsem úgy gondolod akkor ciki lesz neki is és neked is.
2020. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Félreértettem mármint a szituacio nem jön be így értetted így szimplán hívd el kávézni, teázni, sütizni és ha bejössz neki udvarolgass.
2020. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ma is dumáltunk, nevetett is sokat

De még semmi olyat nem mondtam neki

2020. márc. 18. 19:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azt se szabad szegyellni, ha foglalt vagy nem akar pasinak. Ne csinalj ugy, hogy csak vicceltem, vagy jaa, megse.

Azt mondanam, szivesen dumalnek veled munkaidon kivul valahol. Mit szolnal hozza?

2020. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!