Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy akarom őt? (lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki nagyon tetszik, lehet érzek is vamit. Az a baj, hogy már régen találkoztunk utoljára(pár hónapja) de nem tudom elfelejteni. Amikor legutóbb együtt voltunk, úgy érzem elcsesztem vmit.annyira szeretném ha tudná mit érzek valójában, de hogyan mondjam el neki? sms-t nem írhatok, facen nem jelölhetemm be:S HELP ME! köszi
2012. márc. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
miért nem írhatsz neki sms-t és még emailt se?
2012. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ismered személyesen,akkor miért ne jelölhetnéd be?

Az ismerősnek jelölésben szerintem semmi nincs:)

2012. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem írhatok neki sms-t mert már régen volt és lehet nem is tudná ki vagyok, vagy lehet van vkije azóta. facéval uez a helyzet...
2012. márc. 15. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!