Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Berögzött, vallásos, idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berögzött, vallásos, idős szülőkkel mit lehet tenni ha szerintük házasságig nincs párkapcsolat, azaz "paráználkodás"?

Figyelt kérdés
Meg nem vagyok ribi, szép szóval. Amúgy elmúltam 20 is és nem kamu a kérdés. A szüleim 40 fölött házasodtak, meg születtünk. Ne vicceljétek el... Nagyon gáz, én nem vagyok vallásos, meg ne csessze el más az életemet. Már kitagadnának, meg fenyegetnek is, meg prostiznak tinikorom óta...
2020. márc. 17. 16:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szarkupac tudod kinte alja rothadék, amúgy enm tudom, miről beszélsz...
2020. márc. 17. 19:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ott laksz addig ez lesz!
2020. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Aki ennyire lekvár, hogy nem lép le, és kezd saját életet, az főjön csaktovábbra is a saját levében, kedves kérdező.
2020. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
A vallásos dogmák olyan korból valóak, amiben 18 évesen már házasodtak az emberek. Ezt se feledjétek.
2020. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát ez az egyébként, meg az én koromban már 2 gyereke volt, nagyanyámbak 1, dédnagyanyámnak meg 3..


Sőt előtte időkben meg ha 20 évesen nem voltál férjnél, vénlánynak számítottál...


Nem ezt akarom, de ennyit a bezzeg régebbről...

2020. márc. 17. 22:03
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Felnőtt nő vagy, ha nem akarsz úgy élni ahogy ők akarják állj a sarkadra és költözz el. Szüleidé a ház, ök határozzák meg a szabályokat míg ott élsz.
2020. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az is párkapcsolat, ha úgy vagytok együtt valakivel, akivel szeretitek egymást, hogy nincs közöttetek szex. És ez a legjobb alap egy későbbi jó házassághoz, mert egy jó házasság nem testiségen alapul, hanem azon, hogy a házastársak egy hullámhosszon vannak érzelmileg és lelkileg. Ebben igaza van a szüleidnek. A többi dolgot, amikről írtál (nadrág, agyig begombolt blúz, stb.) ezeket én is túlzásnak gondolom, akármilyen vallásosak.
2020. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!