Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Berögzött, vallásos, idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berögzött, vallásos, idős szülőkkel mit lehet tenni ha szerintük házasságig nincs párkapcsolat, azaz "paráználkodás"?

Figyelt kérdés
Meg nem vagyok ribi, szép szóval. Amúgy elmúltam 20 is és nem kamu a kérdés. A szüleim 40 fölött házasodtak, meg születtünk. Ne vicceljétek el... Nagyon gáz, én nem vagyok vallásos, meg ne csessze el más az életemet. Már kitagadnának, meg fenyegetnek is, meg prostiznak tinikorom óta...
2020. márc. 17. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Hogy lenne paráználkodás, ha nincs párkapcsolatod?

A szüleid hülyék, nem vallásosak. Menj, ismerkedj, paráználkodj, aztán ha van valaki komoly, akkor hazaviszed.

2020. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek az, #1-es válaszolóval, menj, éld az életedet, semmi közük hozzá, aztán ha komolyabbra fordul, mutasd be nekik.


Az alkalmikról meg ne beszélj nekik, nem tartozik rájuk.

2020. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Lépj le minél előbb otthonról.
2020. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudsz megfelelni nekik!

Ők olyanná szeretnének gyúrni ami belőlük kimaradt/nem lehetett.

2020. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát, de mindenben konzervatívak, sminket is lemosom, mielőtt hazaérek, mert megy a balhé, ugyanez a szőrtelenítés, ki szokta dobálni... Meg nem vehetek fel nyáron sem rövidnadrágot stb. Tampont, tangát prostik használnak... Még az úgymond "kivágott" felsőket, értsd nincs kint a mellem, de nem garbó de azt sem lehet, szoknyát sem... Régen mindenki más farmersortban volt, nekem meg gyerekként megengedték a 3/4-es nadrágot, vagy amiből a bokám kint lehetett, kicsit sem volt gáz...

Hajam ugyanez, derékig érő mindenhol igxanolxan hosszú, 18 évesen vasalhattam ki először, meg vettem az első szoknyámat...

Úgy kell öltöznöm, mimtha 10 éves apáca lennék... Mindog is azt vártam, hogy végre normisan öltözhessel, viselkedhessek, mint más normális felnőtt nők, ezt várom kb. másodikos korom óta. Azért a prostituált, meg apáca között van átmenet...

2020. márc. 17. 17:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kell megkérdezni, csak megteszed, mondják a szokásosat, de hozzá fognak szokni apránként.
2020. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

20 éves vagy, gondolom tervben az egyetem - menjél albérletbe vagy legyél bent lakásos.

Próbálj fizikailag eltávolodni a szüleidtől; ha ez nem megy, akkor is ismerkedjél nyugodtan (ezt nem tilthatják, elvégre máshogy honnan lenne később esküvő), aztán ha találsz egy jó partnert, akkor csinálj minden mást is vele. Senki nem fog megszólni azért, mert már nem vagy szűz.

2020. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Perdze, én nem vagyok hülye, mikor hittantábor után meglátták, hogy fiúk is voltak, belezavarodtak, hogy tehes vagyok, meg lefeküdtem velük... Én kb. 8 éves korom óta tudom, hogy ez gáz, mikor más járhatott normális ruhában, nekem meg a nyakam nem lehetett kint...


Meg felügyelnek, nekem meg nincs más, ahol lakhatnék. Szóval ez van, legalább van fedél a fejem felett.

2020. márc. 17. 18:18
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Költözés
2020. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Megint te vagy az, a cselekvéstelen szarkupac, aki felnőtt fejjel nem képes munkát keresni és másod-harmadmagával bérelni egy lakást ahelyett, hogy a szülei szolgája legyen?
2020. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!