Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves kicsit bicegős, mackós pasi, hol találhat párt magának?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 07:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint te, kérdező. Mackós annyira ugyan nem vagyok, de én is bicegve járok. Pontosabban én botokkal.

S azt kell mondjam, rá kellett jönnöm jobb, ha feladom. Mostanában eljutottam addig, hogy már nem keresgélek s ha úgy adódik akkor fizetek a szexért. Tudom ez nem a legjobb megoldás, de ez is jobb, mint a semmi.

Minél hamarabb belátod, hogy a magunkfajtának ez jutott, annál jobb lesz!

Hidd nekem sem volt könnyű ezt belátni. De így sok fájdalomtól kíméli meg magát az ember… 38 F

2020. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Több olyan nő van aki túl egy rossz házasságon/kapcsolaton,már tényleg nem a külsőt helyezi előtérbe. Nem hinném,hogy teljesen lehetetlen párt találni,de biztos kitartás és esetleg sok kudarc átélése kell hozzá.
2020. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!