Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá ha kiderülne hogy a pasitok pszichiáterhez jár?

Figyelt kérdés

Ha egyébként nincs vele más probléma, és ez nem is látszik a mindennapokban.

Sajnos szorongok, nem tudok éjszakánként aludni, nem merek új dolgokba belevágni, illetve döntéshelyzetekben vagy nem várt helyzetekben jön rám ez az érzés.

Példa volt megbeszélve egy randink, és pont akkor hívtak be állásinterjúra, vagy ahol sportolok az a klub meg fog szűnni és új helyet kell keressek. És ezek ilyenkor nem csak hogy idegesítenek, hanem szinte megőrülök nem tudok aludni és godolkozok, mit hoz a jövő.

Egyébként ha van egy jól megszokott napi rutin, teljesen jól és boldogan elvagyok. Szerintem neki sejtése sincs erről, és nem szeretném elveszíteni.


26 F



2020. márc. 10. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít, hogy jártál pszichiáternél, hanem, hogy a jelek szerint nem sikerült megoldani a problémát. Folytassad a terápiát, mert ezek a tünetek súlyosak.


F

2020. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt elveszíted, akkor jobban jártál.


Máskor kezdd mindig a legrosszabb dolgokkal, én is jártam amúgy, bár én ellökök mindenkit magamtól a p_csába, ha lenne egy nő, ezekkel kezdeném. Ha oké oké, ha nem, akkor csá.


Olyan ez, mint a Meki. :) Az egyből fogyasztható dolgokra nagyobb a kereslet, pedig mindenki jobban járna, ha otthon főzne.


F/28

2020. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy tesz a mentális egészségért. Számomra sokkal szimpatikusabb, ha valaki kezelteti a problémáját, mint ha hagyja, hogy a szorongás tönkretegye az életét.
2020. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az èletben a legtöbb embernek szüksége lenne pszichiáterre, de minimum pszichológusra, csak nem vállalják be. Inkább gyötrik a környezetüket, családtagjaikat, mert szerintük ez az ideális megoldás.
2020. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Még valami, a gyógyszereket gyakran azok szedik, akiknek nem kellene, azok miatt, akiknek kellene. :)
2020. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nehezen bírod a minimális változást is. Van ilyen. Olyan társat keress, aki hasonló és nem a kihívások éltetik, akkor nem lesz gond.
2020. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is szorong, annyi idős, mint te. A megismerkedésünk óta nagyon kemény 3/4 év áll mögöttünk emiatt, iszonyat sokat melóztunk ezen mind a ketten. Többször nagyon csúnya dolgokat is vágott a fejemhez, amikor éppen nagyon szorongott, nem volt munkája, mert szorongott attól, hogy keresnie kellene. De közben iszonyatosan szerettem, nagyon igyekezett változni, elkezdett pszichológushoz járni. Novemberben leültem vele munkát keresni, december óta már dolgozik, most lesz vége a próbaidejének, és már lassan két hónapja teljesen kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Valszeg nem sokan csinálták volna ezt végig, de én úgy érzem, megérte, mert közben olyan dolgokat kapok meg tőle, amire mindig vágytam, de más nem tudta megadni. És tökre felnézek rá, az egyik legbátrabb ember, akit valaha ismertem.

Szerintem nagyon fontos, hogy ezeket a szorongásokat kommunikáld a párod felé. Ő lehet a legnagyobb szövetségesed. Ráadásul, ha a szorongásaid megbénítanak, és nincs tisztában az állapotoddal, akkor hibás következtetést von le, aminek szakítás lehet a vége.

2020. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van mentális problémád, igenis járj pszichiáterhez. Erről senki nem tehet, ergo nekem még pozitív is lenne, hogy kezelteted. Nem a te hibád, tehát engem ez nem befolyásolna, ha tényleg foglalkozol vele.
2020. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos találsz majd olyat aki előítéletes ezzel szemben, de jobb is ha hamar kihullik az olyan. Inkább kezeltesd minthogy elburjánzon.


Azért ne rögtön az első randin kezdd ezzel szerintem, de minél hamarabb.

2020. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen oké, és becsülendő hogy foglalkozol a problémáddal és keresed a megoldásokat :) Remélem hosszútávon is látni fogod az eredményét.

Ha lenne párom, és ilyesmi miatt járna az egyáltalán nem zavarna, támogatnám amennyire tudnám. Akkor gondolkodnék el kicsit ha mondjuk egy szociopatáról lenne szó, vagy bárkiről aki ön-és közveszélyes.

2020. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!