Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik szeretik a szeretgetést (gyakori ölelések, puszik)?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztam ilyen nővel sajnos. Minden barátnőm férfiatlannak és idegesítőnek tartotta. Pl ha hazajön akkor megölelem, megcsókolom vagy ha a házban jövünk-megyünk akkor is megpuszilom futólag, ilyesmi. Filmezés közben magamhoz húzom, simogatom.

Szerintem ez nem sok. A barátnőim kifejezetten nem szerették egyáltalán az ilyesmit! Hazaérkezéskor egy puszi vagy az se, aztán kb ennyi. Ez ment mindegyiknél. Én választok ilyen szerencsétlenül? Vajon 10-ből hány lehet arány? Ritka vagy gyakori a szeretgetős nő?


2020. márc. 10. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek kétféle kategóriája van és gondolom a kérdezô a másodikba esik bele. Az elsô az az, amikor férfiasan csinálja az illetô, a második meg az, amikor átmegy idióta kiskutyába és kb már “rajongva” csinálja. Na az baromi idegesítô. Volt részem mindkettôbe, szerencsére ez a túlbuzgó dolog csak 2-3 hétig tartott, de a gyomrom felfordul tôle a mai napig.
2020. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!