Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik szeretik a szeretgetést (gyakori ölelések, puszik)?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztam ilyen nővel sajnos. Minden barátnőm férfiatlannak és idegesítőnek tartotta. Pl ha hazajön akkor megölelem, megcsókolom vagy ha a házban jövünk-megyünk akkor is megpuszilom futólag, ilyesmi. Filmezés közben magamhoz húzom, simogatom.

Szerintem ez nem sok. A barátnőim kifejezetten nem szerették egyáltalán az ilyesmit! Hazaérkezéskor egy puszi vagy az se, aztán kb ennyi. Ez ment mindegyiknél. Én választok ilyen szerencsétlenül? Vajon 10-ből hány lehet arány? Ritka vagy gyakori a szeretgetős nő?


2020. márc. 10. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi hasonlóan vagyunk a párommal, igaz nem lakunk együtt, de mikor itt van akkor gyakori a puszi, és összebújva filmezünk.

42F

2020. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretem, sőt igényem is.

Párom is hozzá szoktattam és már neki is van rá igénye.

N27

2020. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én eddigi társaim igényelték. Te választasz ilyeneket.


F

2020. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fura, amiket írsz Kérdező...nehéz elképzelni, hogy van olyan nő, aki ezt nem szereti.

Én is kifejezetten szeretem és igénylem is.


33N

2020. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Ismerek én is ilyen hidegebb típusú nőt.

Mi a kedvesemmel ahányszor elmegyünk egymás mellé, megsimítjuk egymást, puszik, reggeli kávét úgy isszuk, hogy ő nyomkodja a talpam:) én meg utána hátulról átölelem és csak utána kelek fel.

Szóval nekünk nagyon is kell a kontakt.

2020. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én el is várom, sőt én magam bújok, de van olyan hogy a hideg ráz attól, hogy valaki egyáltalán hozzám érjen.
2020. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tippelek: szerintem nem a puszit, vagy az ölelést tartották férfiatlannak, hanem téged, ahogyan csináltad.
2020. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok egy Don Juan macsó pasi az biztos. Valószínüleg akkor csak tőlem nem fogadják el ezt. Pedig jó lenne egyszer kipróbálni, hogy milyen egy olyan nővel lenni, aki szereti ha szeretem és ezt így kimutatom.
2020. márc. 10. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettek téged a barátnőid :(
2020. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretem, amikor a barátomtól ilyeneket kapom, és a barátnőim is így vannak ezzel (csak ők nyilván az ő párjuktól :D).

Szerintem sem sok, amit írsz, nálunk ez alap.

23/L

2020. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!