Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Régóta keresek társat és már aludni is nehezen tudok, annyira bennem van a győzni akarás, a birtoklás vágya.

Mit csináljak, hogy ez könnyedén és gyorsan menjen és ne legyen bűncselekmény?

Ha nem találok társat egész nap, hogyan tudom leállítani magam és elfogadni, hogy ma ez nem sikerült?

Egyetemen, munkahelyen mennyi lehetőségem társat találni?

Középiskolában érdemes társat keresnem?

Szóval, hogyan keressek úgy társat, hogy ne menjen rá az életem és az egészségem?

Férfi vagyok

( A kérdésben elhangzottakban bármi ismerkedés,társ vagy partnerkerés, gyűlöletkeltés, sértegetés,provokálás felmerülne elnézést kérek)


2020. márc. 8. 23:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

1, Ne pörögj rajta ennyire. Fogd fel, hogy nem ebből áll a világ. Legyen hobbid, érdekeljen más is.

2, Vedd észre, hogy mik nem mennek jól. Ha rosszul nézel ki, javíts rajta. Ha rossz a szöveged, javíts rajta.

2020. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt már barátnőd?
2020. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 Ezeken már javítottam, de egy kisvárosban élek és napi 2-3 lehetőség nekem kevés.
2020. márc. 9. 00:10
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#13: Dehogy javítottál. Most is ezen pörögsz. A kérdésedből nagyon átjön.

Ha a többi dolgon is javítottál volna, akkor meg már bepróbálkozott volna nálad valami csaj.

Ha 2-3 lehetőség meg kevés, akkor rád találták ki a mondást: Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli.

2020. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#14

A lányok soha nem próbálkoznak!

2020. márc. 9. 00:14
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

#15: Oké, akkor küldök egy csoportos mailt azoknak a csajoknak, akik nálam próbálkoztak, hogy ők igazából sosem próbálkoztak.


Komolyan... Mi értelme van úgy kiírnotok kérdéseket, hogy igazából úgysem fogtok semmit kezdeni a válaszokkal és továbbra is csak azokat a dolgaitokat mantrázzátok, amik miatt szenvedtek és nem juttok egyről a kettőre?

2020. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Úgy beszélsz, mintha a nők valami becserkészendő prédák lennének. És mi ez a szöveg, hogy ne legyen "bűncselekmény"? Te jóságos uristen...
2020. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
49%

#16


Szerintem úgy értette, hogy nála nem próbálkoznak, ami viszont már igaz. Nálam is csak egyvalaki próbálkozott 28 év alatt. Az egyetlen kapcsolatom lett belőle, amit persze elszúrtam, mert akkor még túl hülye kis fiatal voltam hozzá. Mondjuk 21 voltam, de a "fizikai kor" más, mint a lelki. Lélekben jó ha voltam 16. Persze egy visszafogott 16, nem egy buliarc 16.


Ennek de nincs értelme. Lehet aludnom kellene már, de még nem tudok, pedig álmos vagyok.

2020. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a tini kategóriában a kortársaid jobban tudják, hogy mennek a dolgok most a 18 éveseknél.

De egy tipp: neked se kellene egy olyan lány, aki eddig senkinek sem kellett és te vagy bármelyik hapsi csak arra kell neki, hogy a barátnőinek villantson, hogy lám, mégis sikerült fognia egy srácot. Na, te ugyanez vagy jelenleg fiúban.

32F

2020. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"mit csináljak, hogy ne legyen bűncselekmény" WTF???!

ember, ha itt tartasz, akkor ideje elmenni pszichológushoz. tudom, uncsi sablonválasz, de ha ennyi feszültség van benned amit nem tudsz kezelni és ilyen mániákusan rá vagy kattanva a témára, ott elkél a külső segítség. mert a végén még tényleg valami hülyeséget csinálsz, baratnőd meg végképp nem lesz ilyen lelkiállapottal.

2020. márc. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!