Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek ilyen nőkkel? Vagy ilyenről ne is álmodjak?

Figyelt kérdés
Nos, nem vagyok egy bulizós típus. Soha életemben nem buliztam (30 vagyok), pedig lett volna lehetőségem, de engem valahogy nem vonz ez az egész. Az eddigi ismerkedések során igyekeztem olyan nőkre koncentrálni, akik szintén nem túl bulizósak, de 1-2 kivételével talán ez kb lehetetlen volt. És még az az 1-2 is néhanapján összeült a barátaival/barátnőivel iszogatni, amivel persze semmi baj nem kellene, hogy legyen, de engem mégis zavart kicsit. Nyilván nem azt várom el, hogy 0-24ben együtt legyünk, de jó lenne, ha hasonlóan fogná fel ezt a dolgot, mint én, hogy ne legyen ebből probléma a kapcsolat során.
2020. márc. 8. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen csaj nincs is,vagy ha igen,költözzetek egy lakatlan szigetre,ott ki se kell mozdulnotok.Én nem csípném az ilyen pasit,aki sehova se jönne el,meg csúnyán néz,ha néha kimozdulok.
2020. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy sehová sem mennék el. Pl. egy közös vacsora jöhet bármikor, ahogy egy kiállítás vagy színház is. De az ilyen tipikus bulihelyeket vagy házibulikat nagy ívben kerülöm.
2020. márc. 8. 08:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bulikban. Teljesen komolyan mondom. Azok a lányok, akik a sarokban álldogálnak, és egész este idegesen szorongatják a kólájukat, ők a te eseteid. Magányosak, mindennél jobban vágynak már egy társra, ezért a barátnők elrángatják őket a bulikba, de nem érzik jól magukat, ezért hamar le is lépnek.

egy pszichológus

2020. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ilyen nők, de

1. Úgysem fogtok sose találkozni, ha mindketten csak otthon ültök

2. Attól, hogy egy nő otthonülős, befelé forduló típus, attól még ugyanúgy a harsány, extrovertált, magabiztos férfiakra fog felizgulni.

2020. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Azt látom, hogy gyakorlatilag ki akarsz sajátítani magadnak egy nőt, hogy rajtad kívül még baráti kapcsolatai se nagyon legyenek. Ez alacsony önbecsülésen alapuló belső szorongásra vall: félsz, hogy osztoznod kell valakivel a szeretetében, részben mert bizonytalan is vagy abban, hogy elég vonzó lehetsz a társad számára ahhoz, hogy meg tudd tartani. Sajnos el kell keserítselek: nagyon-nagyon kevés nő bírja ki tartósan, hogy a társa érzelmileg 100%-ban kisajátítsa magának. Ha mégis találsz ilyet, aki ebbe jobb híján belemegy, akkor is boldogtalan, lapos kapcsolatotok lesz. Legjobban tennéd, hogyha elkezdenél mielőbb pszichológushoz járni, hogy a kisajátítási vágyad mögötti félelmeidtől, szorongásaidtól megszabadulj, s így a következő kapcsolatodban már könnyű szívvel engedni tudj a gyeplőn.
2020. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Így úgy hangzik, mintha te azt akarnád, hogy csak te létezzél a számára és senki más. Ne már ha így gondolod nemcsak nárcisztikus vagy de vannak egyéb problémák is.


A stockholm szindrómások ne olvassák ezt a kérdést! Khm!

2020. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a probléma, hogy nem vagy bulizós típus, hanem az a probléma, hogy elvárod a nőtől hogy ne szocializálódjon, mert zavar, ha a barátaival van.


Neked vannak barátaid?


Előző voltam.

2020. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5: Nagyon jól összefoglaltad, kb. ez van bennem, igen. Járok pszichológushoz depresszió, szorongás és szociális fóbia miatt. Erről, amit te leírtál még nem beszéltem neki. Nagyon az elején jár még a terápia, leginkább csak beszélgetünk.


#7: Nincs egy barátom sem.

2020. márc. 8. 09:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőekkel egyetértve saját magamat tudnám példának felhozni. Nem szeretem a bulikat, szeretek otthon a hobbijaimmal foglalkozni, vagy a párommal kettesben lenni. DE! Vannak barátaim, akikkel néha találkozom, beülünk egy kávéra valahová, sőt! Néha a csajokkal eltűnünk egy hétvégére. Ilyenkor van kalandpark, hegymászás ilyesmi. Évente 1, max. 2 hétvége. Ha a párom ezeket rossz szemmel nézné, az nagyon nem lenne jó. Nem bírnám, ha a tulajdonának tekintene.

Ezt gondold át. Ha nem tudsz változtatni magadtól azzal kapcsolatban, hogy ki akarod sajátítani a párodat, akkor kezeltesd magadat.

2020. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: nem arról van szó, hogy évi 1x-2x nem mehetne szórakozni. Ez totál belefér. Akkor zavarna ez, ha rendszeresen, heti szinten csinálná ezt.
2020. márc. 8. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!