Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lehet az oka hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet az oka hogy engem egy lány sem vesz észre? 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Nem gondolom magam rondának. Bár az arcom miatt és az alkatom miatt kevesebbnek tűnök mint amennyi vagyok, meg nem vagyok annyira férfias. Vékonyabb alkatom van annak ellenére hogy már nagyon rég óta sportolok. Inkább 18-20 körülinek nézhetek ki.

Mit tudok ez ellen tenni?

Szerencsére magas vagyok, és nincs lányos hangom.


2020. márc. 6. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Edzés? 🤷🏻‍♂️🤨
2020. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ragassz fel egy Harden szakállat. Az dob rajtad egy 10 évet öregítésben :D
2020. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért edzen? Régóta sportol, vagyis a fizikumával semmi gond se lehet.
2020. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Hányszor kérdezed még meg?


Csóró vagy, írtam más párszor, fogadd el, és ennyi!

2020. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Kezdeményezz, senkit nem érdekel hogy hogy nézel ki.. Ha azt várod hogy a LÁNYOK vegyenek TÉGED észre akkor várhatsz ;) mutass fel valamit, legyél vicces, kreatív a szemükbe
2020. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Ebben a korban (18 körüli csajok) az számít, kinek a kije vagy, mennyire vagy "menő". Elég, ha mondjuk a bátyád a falu menőcsávója, és "neki az öccse"ként máris tudják ki vagy. Ha nem ismernek, a létezésedről sem fognak tudni. Itt nem a "bmw és fux a lényeg", hanem, hogy ismert légy szociálisan. Elég ha a suli legjobb futója vagy, vagy bármilyen módon kiemelkedő.
2020. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok annyira férfias. Vékonyabb alkatom van"


SÚLYZÓS EDZÉS. #1 voltam.

2020. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változtassad meg a megjelenésed. Keressél hozzád illő frizurát, menj pár hetente kozmetikushoz (szemöldök és egyéb szépészeti kezelésekre), vegyél sok vagány inget, új cipőket, finom parfümöket (ezt mindenképpen egy korodbeli lány válassza ki neked).

Aztán dolgozz az önbizalmadon és gyakorold a nőkkel való társalgást.

2020. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az edzés nem fog a nők hozzád való viszonyán változtatni, ezt bő egy évtized edzésmulttal merem állítani. Ahhoz viszont hozzátesz, hogy te magad jobban érezd magadat a bőrödben.
2020. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!