Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szerintetek mi az ideáli -tól -ig súly egy 160 cm-es nőnél?

Figyelt kérdés
Nem egy konkrét szám érdekel hanem egy tartomány..pl 46tól 55ig vagy 60tól 80ig. Kinek ki tetszik?
2020. márc. 6. 15:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%
43-53kg
2020. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
160centi az nagyon alacsony, egy 170centi 65kg normális
2020. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"Ha meggebednék se lennék soha 50 kg körül."

Kifogás. Gondolom semmit nem teszel annak érdekében, hogy lefogy, sőt neked jó kövéren.

"ilyen az alkatom"

Megint csak kifogás, és azért ilyen az alakod, mert ilyenné tetted. Hiába dugod a fejed a homokba, a számadatok alapján te kövérnek számítasz, hidd csak el nyugodtan és ne nyugtasd magad azzal, hogy te nem érzed magad kövérnek, meg jól érzed így magad, meg ilyen az alakod..stb..stb. Hányas méretű ruhákat is hordasz?


BMI szerint túlsúlyos vagy. De felőlem éld így tovább az életedet, növeld tovább hazánk túlsúlyossági statisztikáját, de emlékezz szavaimra 10-20 év múlva, mikor egészségügyi problémáid lesznek a túlsúlyod miatt. Nem is kell sokáig élni.

Gondolom nyáron is remek a közérzeted mikor van vagy 35 fok és gond nélkül tudsz lépcsőre is felmenni és nem szuszogsz a végén.


"#19 nyilván nem mondtál neki ujat,tisztában vele ő is"

Lehet, hogy tisztában van, de struccpolitikát alkalmaz, rombolja saját életét, téves hitrendszerben él, és azt hiszi, hogy az az oké. De az se biztos, hogy tisztában van vele.

Persze, nem az én egészségem. Miért is magyarázom az egészséges életmód fontosság, mikor süket fülekre találok? Talán, mert vagyok olyan naiv, hogy azt hiszem, hogy mégis csak sikerül jobb belátásra téríteni a kövér társadalmat, hogy a túlsúly egészségtelen, az életet megrövidíti, rengeteg betegséget hordoz magában, hisz ha nincs egészséged, akkor semmit sincs.

Miért jobb utólag okosnak lenni, mikor a megelőzés sokkal egyszerűbb, praktikusabb és olcsóbb?


De nem baj, a buta a saját kárán tanul.


A témát befejeztem, nem kell majd leszólni, hogy miért írtam most, csupán meg szerettem volna megvárni, hogy mit ír a kövér válaszoló.

2020. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%
160 centi magas vagyok. Egyszer voltam 50 kiló betegségből adódóan, de sohatöbbémég1x! Szó szerint kivoltak a csontjaim, főleg a csípőcsontom és a bordáim. Fenekem és mellem konkrétan nem volt, teljesen lapos voltam. 54 kilósan nézek ki jól, de elhiszem, hogy aki madárcsontozatú, az 45 kilósan szép.
2020. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon relatív. Nem mindegy,hogy egy 160 centis fitness bajnok vagy egy 160 centis semmit sem sportoló csaj. Ugyanolyan súllyal és magassággal teljesen másképp fognak kinézni.
2020. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!