Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg az egzisztenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg az egzisztencia és a külső a legfontosabb az ismerkedés során, illetve egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem tényleg így lenne sokszor hallom ezt ismerősöktől, barátoktól. Valahogy nehezen tudom ezt elhinni. Nekem nincsen gondom mert 8 éve boldog párkapcsolatban élek szóval nem tudom milyenek a nők, ezért kérdezem
2020. márc. 5. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9: engem is, azért kérdem.

Mert addig értem, emócionális dolgok only, csak a csóró lehet normális, és lehetne sorolni.

Csakhogy ez nem így működik.

A nők nagy része idővel gyereket akar, családot, én mint 2 gyerekes apuka pontosan tudom mibe kerül ez, és lekopogom gyerekeim egészségesek.


Persze lehet azzal jönni hogy golddigger ha bármilyen elvárt életképesség igény merül fel, de helyre kellene tenni a golddigger kifejezést, és arra használni amire való, arra, hogy a sajátmaguk luxus életét finanszírozó partnert keres.. Az, hogy valakinek van valami alap elvárása a másik felé életképesség terén az kevéssé az..


De szeretném ha valaki értelmesen elmagyarázná hogy ha se kinézet, se egzisztencia nem számít a másikban akkor mit vár el ? :)

2020. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem csak a nőknek fontos a külső. Férfiként is.


Nem vagyok egy jóképű gyerek, de a külső, kisugárzás, az adott lány énje, értelmi szintje erősen befolyásoló tényező. Csak azért nem vagyok egy számomra nem vonzó nővel, hogy legyen valakim.



Illetve meg tudom érteni, hogy nem mindegy, ha rád néznek mit látnak.


Rád néz egy nő és azt látja, hogy "férfi" vagy, vagy pedig üvölt rólad, hogy egy lúzer vagy, nem vagy vonzó vagy egyenesen egy undorító, visszataszító alak vagy. Nyilván vannak szintek, nem csak végletek, de ettől még érthető a dolog.

2020. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi szintet szintén meg tudom érteni.


30+ éves vagyok, kis lyuk szobát bérelek 2 másik sráccal akik folyton az ajtóm előtt pofáznak és amúgy is mindig áthallatszik minden az amúgy is apró lakásban. Ami egy lepukkant ótvar panel.


Ha feljönne ide lány, akkor végig hallaná hogy mászkálnak az ajtón előtt, gyakorlatilag tőlünk 1,5 méterre lenne mindig valaki aki hall mindig mindent. Nyilván nem vonzó opció.


Szülők, lakótársak...minddel az a baj, hogy egy lakásban vannak veled és akkor lőttek bármi nemű intimitásnak.


És nyilván jobban hangzik, hogy itt a lakásom, gyerte fell, főzzünk egyet, vacsorázzunk, és töltsük együtt kettesben az estét, vagy hosszú távon ugorj fel, legyél velem, költözz hozzám.

2020. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

"A nőknek tényleg az egzisztencia és a külső a legfontosabb..."


Ezeknek a LÁTSZATA leginkább, ami fontos.


Tűnj úgy, mintha "nagymenő" lennél, csinálj úgy, mintha két kézzel szórhatnád a pénzt, mert nem számít, járjál olyan ruhákban, mintha valami jól menő ügyvéd lennél, legyen "menő" autód (BMW, Merci, Audi vagy vmi hasonló), akkor is ha csak egy gyári melós vagy.

Ja és persze saját lakás/ház alap, és az sem mindegy hol.

A mai nők mindent készen akarnak, az, hogy közösen építsenek fel egy jövőt, egzisztenciát, családot manapság már nem divat. Nekik csak annyi a dolguk, hogy széttegyék a lábukat esetleg szüljenek pár gyereket...

Ja és GYÚRJÁÁÁL, ha nem gyúúúrsz akkor senki vagy!

2020. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

A mai nők....


Khmm.. ismered a nem mai nőket is ?

És a nők mint gyűjtő fogalom az összes nőre igaz ?


Mert ezt írtad

2020. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

Valamilyen szinten fontos, de sosem ez a legfontosabb. Nekem mindig az számít a legjobban, hogy az illetőnek milyen belső értékei vannak, hogy jövünk ki egymással, mennyire ért meg engem, és hogy hogyan tudnánk társakként működni.


A külsőben nekem inkább az a fontos, hogy legyen ápolt, legyen egy stílusa, figyeljen az egészségére, meg ne dögöljön bele, ha mozogni kell (és ezalatt nem azt értem, hogy kettőt gyúr, egyet lélegez, és több időt tölt a fürdőszobában, mint én).


A pénzben meg az, hogy felnőtt, önálló embertől elvárható, hogy meg tudja teremteni a saját egzisztenciáját, és hogy lássam, hogy nem az a hosszútávú életcélja, hogy majd anyunál lakik, és párizsis zsömlén él. Illetve hogy nem lesz rám szorulva anyagilag, mert ő is beleadja a saját részét.

2020. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!