Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg az egzisztenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg az egzisztencia és a külső a legfontosabb az ismerkedés során, illetve egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem tényleg így lenne sokszor hallom ezt ismerősöktől, barátoktól. Valahogy nehezen tudom ezt elhinni. Nekem nincsen gondom mert 8 éve boldog párkapcsolatban élek szóval nem tudom milyenek a nők, ezért kérdezem
2020. márc. 5. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki ismerősöktől meg barátoktól hallja ezt a sok baromságot.

Nőként mondom. Igen, fontos a külső. Nem kell egy George Clooney, de ne is legyen Quasimodo. Fontos hogy ápolt legyen, és normálisan öltözzön fel. Nem kell márkásnak lennie amit visel, de azok összhangban legyenek és alkalomhoz illő, tehát ha a randi egy elegáns étteremben van, ne állítson oda lila susogós melegítőben.

Fontos az egzisztencia. Csak annyira, hogy magát eltartsa, ne nekem kelljen fizetni az ő költségeit is és hogy néha napján talán engem is meghívjon egy kávéra, a meghívás természetesen oda-vissza történik, tehát néha én hívom meg.

Ezeken kívül még van egy csomó másik dolog, ami párkeresés és kapcsolat szempontjából fontos, legalábbis nekem.

- jó személyiség: én nem hiszek az ellentétek vonzzák egymást dologban. Egy ideig működhet, de később zűrös lehet.

- legyenek közös témák: akár utazás, akár sport, akár jó könyvek vagy filmek, esetleg közös zenei ízlés stb, ez mindegy a lényeg hogy pörögjön a beszélgetés.

- legyen tisztelettudó velem és másokkal: ez egyértelmű gondolom, ne bunkózzon a pincérrel, ne képzelje magát felsőbbrendűnek. Ha ilyen van, lehet akármilyen adonisz, akkor sem adok neki esélyt.

2020. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van 30 éves fiú ismerősöm. Ő is arra panaszkodik, hogy a lányok rögtön, kertelés nélkül rákérdeznek a lakásra, fizetésre, kocsira.
2020. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Először a külsőt látod, szóval nem mondanám, hogy lényegtelen, de ha valaki magabiztos, kedves, megfog a kisugárzása, akkor bőven eleg, ha "egy fokkal szebb az ördögnél". Elengedhetetlen viszont az ápoltság, ha a külsőt nézzük.

A párom pl. nem egy jókepű pasi. Kicsit pocakos is és fiatal kora óta kopasz, de mindig kifogástalanul ápolt. Nagy sikere van a nőknél. Túlzottan is, azt mondanám.

Az egzisztencia annyiban számít, hogy egy alkoholista munkanélkülire azert nem igazán lehet egy komoly kapcsolatot építeni. Ha dolgozik és szereti a munkáját, az már nagyon pozitív.

Vagyis nem kell modellalkatú milliárdosnak lenni ahhoz, hogy valaki párt találjon.

2020. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Vannak nők, akiknek nem, másoknak igen. Felesleges általánosítani.


Példának okáért a nővérem férje nettó 170-et keres és még csak jól sem néz ki. Ellenben nálam alap, hogy relatíve jól nézzen ki és sok pénze legyen, na meg ne is sajnálja rám.

2020. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Csak az egzisztencia, de az nagyon, a No.1 dolog.
2020. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Az összes pasit meg csak a f..rka irányítja, és csak szex kell nekik, ugye?

Ja, meg a magyar emberek bruttó átlagkeresete 365 100 forint.

Úgy imádom az általánosítást. :D


Egyébként meg nem mindegy neked, hogy kinek mik az elvárásaik a másikkal szemben?

2020. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A külső nemtől függetlenül fontos dolog, az egzisztencia meg felnőtt embereknél szintén nem elhanyagolható hisz már többről szól a dolog mint heti háromszor elmenni suli után fagyizni.
2020. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Miért mi legyen az elvarasuk ?

Akinek nincs pénze és sehogy se néz ki írja már le miért pont őt kéne választani ?

2020. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

8as ez engem is érdekelne.

Tudom, jönnek a válaszok...rendes vagyok, odaadó, blabla...

2020. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én már negyed éve dolgozom a lakásomon, hogy teljesen újszerű legyen, szóval remélem számít. ;D
2020. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!