Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vékony, borosta nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony, borosta nélküli férfi, lehet férfias férfi? És egy nagyon kicsi mellű, vékony nő lehet nőies nő?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*testvére
2020. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Rákerestem a kedvetekért. Férfikén kajak jobban tusom hogy mitől van a narancsbőr mint ti?


"A cellulit kialakulásának egyik fő oka a rossz, rendszertelen táplálkozásban keresendő. Emellett az egészségtelen életmód alapköveinek számító dohányzás, túlzott alkoholfogyasztás és a sok stressz tovább ronthat a helyzeten."



Semmi köze a vékonysághoz vagy kövérseghez.

2020. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen lehet a pasi férfias, sőt! És igen lehet a nő ilyen opciókkal is nőies!
2020. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mármint amit a kérdező kérdezett nem amit ti tanakodtok.


13-as vagyok.

2020. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
47 kilós, kicsi mellű nő vagyok, és igen, nagyon is nőies.
2020. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A vékony lehet nőies, de pont emiatt nem lehet férfias. Egy férfi legyen erős.

Nem bonyolult szerintem.

2020. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vékony, pici mellű csajszi is lehet szép. Férfiként a férfiakról nem tudok nyilatkozni :)
2020. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!