Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vékony, borosta nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony, borosta nélküli férfi, lehet férfias férfi? És egy nagyon kicsi mellű, vékony nő lehet nőies nő?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kisugarzasa egyenisege mindenkepp

(Össze is foglaltam azt hiszem)

2020. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a vekony, de szeles vallu, izmos, de akkor is vekony karu combu ferfiak tetszenek, es sima arccal.
2020. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2.magyaran mediterran tipusu pasik

Összefoglalom helyetted

2020. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon kicsi mellű, vékony nő lehet nőies. A férfiakat nem szoktam nézni, mivel nem érdekelnek. 45/F
2020. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon kicsi mellű, vékony nő lehet nőies nő" Uhh...ha láttad volna évfolyamtársamat. Gyönyörű, vékony, kecses, pici mellű lány. Azt hittem a teltebb idomokra bukom, de ő elképesztő volt.
2020. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
én barátnőm vékony, kicsi a melle... aminek örülök mert 32 évesen is olyan mintha körzővel rajzolták volna. a feneke meg olyan kerek hogy agyam eldobom. mivel normálisan eszik, nem szemét cukros zsiros kajákat narancsőr sincs rajta. feszes, szexi .sokkal nőiesebb mint az összetöbbi barátnőm, akik vaskosabbak voltak...
2020. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

73%


Testvérem a lehető legkárosabb kajákat eszi, 3x vacsorázik, zsírosat, sajtos melegszendvics, mégis vasággyal együtt 48 kiló...ha én ennék úgy, mint ő már 120 kiló lennék. Értem én, hogy bele akarsz rúgni pár nőbe, de szerintem te belerokkannál, ha azt az étrendet-edzéstervet kéne tartanod egy átlagos súlyért, mint amit nekem.

2020. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso, nem tudom mit sikerult igy magadra venned vagy min sikerult igy megsertodnod. Eleg erdekes mit ne mondjak. Valaszoltam a kerdesre hogy igenis egy vekony no is lehet noies, le is irtam az erveimet melle nem csak egy IGEN-nek tudtam le a valaszt. Ez volt a kerdes. Megis mi a francert akarnek en barkibe belerugni? Vagy mire reagaltal most egyaltalan? Vagy eppenseggel mi bajod van most neked?

Teged zavarhogy a vekony baratnomet noiesnek es szexinek latom? Meg a vekony lanyokat? Nem ertem a hisztid tárgyát esküszöm....

2020. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem, az zavarja, hogy te is az gondolod, mint a legtöbb pasi, hogy aki nem nádszál karcsú, az szemét kajákon él.

"mivel normálisan eszik, nem szemét cukros zsiros kajákat narancsőr sincs rajta."

2020. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Akkor jo hülye mert a genetikaolag vekony lányok is narancsbőrösök ha szar kajáz esznek. Nem csak a husi nők narancsbőrösök hanem a vekonyak is. Ertelmezni kéne amit irtam. Ami meg pesig nem az hogy AZÉRT VEKONY MERT NEM ESZIK SZAR KAJAT. Hanem azert nincs narancsbőre es azért feszes a bőre mert nem eszim szemét kaját. Szövegértés hiszti helyett KÖNYÖRGÖM

A 48 kilos unokatesojaNAK is lehet tiszta ragya a bőre ha a szemetet eszik.

2020. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!