Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

31 évesen nem megy egyáltalán az ismerkedés. Nem tudom hogy kell csinálni. Nem tudom hogy kell valakire ráírni.. És nem tudom miről kell beszélni... Társkeresőn is fent vagyok de nem tudom hogy kezdjem el az ismerkedést... Mindenféle hülye kérdést teszek fel és egy nap mire kinyögnek rá 3 szavas választ... Gyűlölöm az egészet.

Segítene valaki? 31/f


2020. márc. 3. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eben a témában ide is lazán, könnyedén írtál.

Írj ott is hasonló természetességgel.

2020. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
pénzel
2020. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# de ott máshogy kell. Az nem megy
2020. márc. 3. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


Egy öblös "more" lemaradt a végéről.


#Kérdező


A baj nem az, hogy hogyan, hanem az hogy HOL. Ez sokkal nehezebb kérdés. Szinte lehetetlen áthidalni ezt a problémát. Semmilyen hely, csatorna vagy virtuális közeg "nem arra való", ami meg mégis azt már régen tönkretették.

2020. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ez is a baj hogy HOL.
2020. márc. 4. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem vagyok fent társkeresőn. Régebben használtam, de nekem baromira erőltetett volt. Tudok miről beszélni, de nekem ez a platform egyáltalán nem jön be.


" Mindenféle hülye kérdést teszek fel és egy nap mire kinyögnek rá 3 szavas választ..."

Na pont ez az, amihez nincs semmi kedvem

2020. márc. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!