Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak a cigis pasik kattanak ram?

Figyelt kérdés

Utalom a szagat, utalom egeszet benne, rosszul vagyok a cigitol. Erre az utobbi 2 evben csak ilyen pasikkal akadok ossze ?

Mi az karma vagy elfogytak a dohanymentes pasik?


2020. márc. 3. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Egyszerű, nagyon sok a cigis pasi.


Nekem a környezetemben majdnem mindenki dohányzik,vagy elszív néha egy-egy slukkot. Barátnőm az egyetlen kb aki soha ki sem próbálta még. Még én is szívtam 2 slukkot életemben, pedig úgy terveztem hogy annyit sem fogok. :)

2020. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen, én is csak cigis nőkbe botlok, szintén utálom. Nagyon primitív undorító szokás.

A fiatalok 80%-a cigizik.

2020. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Csak ennyi, ne dohányozzon? :)
2020. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A munkahelyen többszáz emberből vagy 5en nem dohányoznak ...

Nagy szerencse kell ilyet kifogni és hogy ugye más dolgok is klappoljanak.

2020. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
iqost szívok, de én nem szoktam kattogni idióta nőkre akinek ez a legnagyobb problémája.
2020. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem értek egyet az ilyen számokkal, hogy 80% cigizik. Sokkal kevesebb.

Pár perces google keresés megmondja, hogy a felnőttek 28%-a dohányzik, míg a serdülőknél 20-30%-ra tehető ez.

Én ezt tapasztalom a valóságban is.

És ez folyamatosan csökken az EU-nak hála, akik kényszerítik a tagországokat a dohánytermékek adótartamának növelésére. Sajnos nekünk egy szemét fos kormányunk van, ami inkább büntetést fizet, minthogy betartsa a határidőket. Viszont tény, a mi tény... ha később is, de muszáj megfelelnünk az EU-s előírásoknak, és növekedik az ár, ami egyre több kényszerbeteget tart távol a dohánytermékek okozta függőségtől. Jó irányba tartunk, de még fokozni kéne a szigort, valóban.


Szóval én azt mondanám, hogy rossz környezetben vagy. A dohányosok többnyire sérült emberek. A dohányzás pótcselekvés. Ugyanolyan függőség, mint a koffein, játékgép, internet, kábítószer, alkohol. Nyilván vannak átmenetek, és a dohányzás nem a legdurvább. De az is igaz, hogy az alacsony képesítettségűeknél, akik kevésbé tudatosak magukkal, illetve az extrovertáltaknál magasabb az aránya a nikotinfüggőknek. Ez a tipikus csoport, akik már csak pofázhatnékjuk miatt is 5 percenként mennének ki füstölögni buliban, munkában, vendégségben, stb.


Ha elkerülöd ezt a csoportot, akkor a maradéknál már max csak 10% a dohányosok aránya. Tehát amikor a többiek kimennek cigizni, akkor te maradj bent azokkal az emberekkel, akik nem mennek ki, még ha egyedül is leszel így. A pofázós emberek helyett pedig azokat keresd, akik gondolkodnak, mielőtt beszélnek.

2020. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem fogytunk el, csak aki nektek jó lenne, bek_rjátok a barátzónába.


Életemben egyszer szívtam bele cigibe, életemben egyszer voltam részeg (ez mindkettő tizenvalahány éve volt), az évi alkoholfogyasztásom 3 liter sör, kávét soha életemben nem ittam, stb., de ez ugyebár nem jó nektek, mert ez jó.


28/F

2020. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Én nem cigizek, de még sem találok könnyen barátnőt.

23f

2020. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

sajnálom h egyből támadni kell

nem tehetek róla de igen érzékeny a szaglásom

pl az erősebb illatszereket sem bírom nem hogy máson de magamon sem.

a ciginek nagyon erős büdös szaga van !


nem nem csak ennyi de ez nagyon fontos számomra h ne dohányozzon!

2020. márc. 3. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez vagyok mint te kérdező, csak másik nem.

Bármilyen furcsa illat egyből megcsapja az orrom, de a cigi szagot el sem tudom viselni.

Amúgy igen, a társadalom jó része cigizik.

"elfogytak a dohanymentes pasik?" Nem fogytunk el, sőt én saját magamon kívül egyből tudnék 5-öt mondani aki nem cigizik, de kérdés az, hogy számodra mi az ideális külső, belső illetve egyéb dolgok (insta fontosság, romantikusság) nem tudom, de ezek is nagyon szűrik a férfiakat.

2020. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!