Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek arab a párja, őt kérdezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek arab a párja, őt kérdezem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon tetszik egy arab származású fiatalember. Mit szeretnek az arab férfiak egy nőben. Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét?
2020. márc. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Gondold át... van egy ismerősöm akik arabhoz ment hozzá... semmi szabadsága nincs...
2020. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valójában szeretném megismerni. Anyanyelvi szinten beszél magyarul, és ha nem tudtam volna meg a nevét, nem is gondoltam volna, hogy arab származású. Úgy vélem, ő nem az a radikális vallású és erkölcsű, Magyarországon él és dolgozik. Egyelőre nem házasodni szeretnék, hanem felkelteni az érdeklődését. De nem tudom, ők kezdeményeznek e, udvarolnak e. Ilyesmiről szeretnék olvasni olyanoktól, akiknek arab párjuk /férjük van, hogyan kezdődött a kapcsolatuk.
2020. márc. 2. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Az arabok, ha civilizálódtak is, a nyelvet is tudják, merőben más kultúrájúak, más mentalitásúak, mint az európaiak.

A nő mindig is alacsonyabb rendű, másodrendű. Kihasználnak, a hűség fogalma nem ismert számukra, minden lehetőséget kihasználnak. A legtöbben nyomulósak, ha látják, hogy tetszenek neked, erőszakosak. Esküdöznek, ígérgetnek, de az arab nőnek tett eskü sem számít, hát még, amit neked tesz.

El is vesz akár, st, mielőbb gyereket csinál neked, hogy itt maradhasson. A 70-es évektől sok arab, mégpedig tehetős arab tanult Magyarországon. Sok hülye kislányt vonzott az egzitikumuk. Bedőltek, házasság, gyerek, aztán ráfáztak, s őrülhettek, ha a gyereket nem lopta el tlük, s vitte magával a saját országába.

Vannak csinos magyar fiúk.

2020. márc. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Jaj hagyjuk már ezt a rasszizmust!!!

Utolsó válaszoló nem kell csak a magyar férfiakat dicsőíteni, azért a helyességtől igen távol állnak sok esetben, sokszor papucsok és véleményük sincs és nulla karakterük.


Nekem volt arab sráccal kapcsolatom és magyarral is. Ég és a föld és itt az arab srác javára. Tudják hogyan kell egy nővel bánni, náluk a szerelem igazán szerelmet jelent, ami valóban igaz, hogy sok esetben féltékenységgel társul. Határozottak, szeretnek megóvni és védelmezni, mindenről van véleményük, a család szent náluk, nagyon gyerekbarátok és nagyon romantikusak!

Próbálj felé közeledni, hogy kimutassad kedveled ha érzékeli tenni fog lépést.

Egyáltalán nem erőszakosak, ez marhaság! És jók az ágyban, ez saját tapasztalat és mástól is hallottam, figyelmesek és temperamentumosak.

2020. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Legyél szőke kék szemű szép arcú és "duci". Ezeket igy egyben szeretik. 4 arabbal házasodott hölgy ismerősömből 4 ilyen.
2020. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 temperamentumos és rámenős is mind szóval ez is számithat (5ös voltam)
2020. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!