Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúkat kérdezem: volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkat kérdezem: volt már olyan, hogy úgy éreztétek, túl jó hozzátok a lány, és valami gyanús van abban, hogy ismerkedik veletek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy.

Nem.

2019. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de ezt úgy hívják önbizalomhiány. Más örülni szokott annak és csudi büszke rá, hogy egy "túl jó" csajjal össze tud jönni.
2019. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy haverod tetszik a lánynak, és téged használ arra, hogy közelébe kerüljön, egyszersmind felkeltse benne a versengési ösztönt önmaga iránt.


Vagy gondolni lehet anyagiakra, hirtelen jött lakhatási gondra, ilyesmi.


De bárkinek tetszhet bárki, univerzális rangsort felállítani az emberek közt lehetetlen. Bízz magadban.

2019. okt. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

A sík buta emberek gondolkodnak így #1 meg #2. És mivan hogyha hirtelen megnyered a lottót, veszel egy full extrás autót belőle és hirtelen azok a csajok is keresnek akik eddig rád se néztek? Valószínűleg eszébe jutott mennyire szeret mi?

Nem, ő sem lett hülye, te sem lettél szebb, viszont lett pénz a képben.

2019. okt. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindig ez van, mind átb×s az ilyen, mert csak az érdek vezérli, hogy kib×n a másikkal valami oknál fogva.
2019. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azon is meglepődök és gyanúsnak gondolom, ha egy teljesen átlagos lány ismerkedni akar velem. Főleg annak fényében, hogy én többnyire nem akarok senkitől semmit.
2019. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:

Haha, volt.

Tinderrol ismertem meg. S a randin csak huledeztem.

Egy gyönyörű Szőke, kék szemű finn csaj, aki egy világutazó insta modell jellegű szörfös csaj volt. Akinek 1 normális pasi volt az életében a többi mind milliomos vagy börtön ül. Itt éreztem egyedül, hogy ez a lány nincs velem egy szinten. De mivel csak 1 éjszakát akart, nem is csodalkozok, h eltűnt.

2019. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Max. annyi volt, hogy a volt csajom, hetente felhívott telefonon. Nem értettem miért, mert szerinte hazug-kakaember vagyok. Elmondása szerint, minden ujjára jut egy pasi. Aztán rájöttem, hogy összevissza hazudozik. A miértre nem jöttem rá, de gyanús volt az érdeklődése.
2019. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit az a fura, hogy a lány, akivel ismerkedem, elég magas és vékony, én meg mindig is max. átlagos magasságú voltam, és hozzászoktam, hogy csak az alacsonyabb lányoknak tetszem meg.
2019. okt. 11. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Instán igen. De kiderül, hogy nem is létezett soha.
2019. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!