Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogy ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy ismerkedhetnék bétahímként?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nagyon elbánt velem az élet. Nem vagyok se gazdag, se izmos, se magas és "odalent" is átlagon aluli vagyok... Nem tudok bunkó lenni a nőkkel. A humor sem az én műfajom. De minden álmom, hogy végre nőt szerezzek. Valaki vmi tanáccsal tud szolgálni?

21/F



2020. márc. 2. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez inkább omega. Magaddal bszol ki mert nem azon dolgozol h hozott anyagból hozd ki a maximumot hanem csak picsogsz.
2020. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
". Nem tudok bunkó lenni a nőkkel." Lol.
2020. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Még te magad sem írsz egyetlen jó tulajdonságot se magadról. Úgy hogyan lássák meg a nők?


Azért ezeket lehet kompenzálni, ha nagyon akarod. Jó frizura, stílusos öltözködés, ész, jó munka. Ezek megvannak? Valami sport?

2020. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Eloszoris ezt a "betahimes" sztorit felejtsd el. Menj es elvezd az eletet, dolgozz es szembe fog veled jonni egy hozzad illo leanyzo :)
2020. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

"Nem tudok bunkó lenni a nőkkel"

Ez mindig megmosolyogtat :)


"Csak ne lenne az a nagy szívem! Ajj, mindig elb@$zom!"


Ha úgy érzed, hogy külső adottságok terén hátrányban vagy, akkor fejleszd az egyéb készségeket pl. humor

A "minden álmom" és a "nőt szerezni" nem biztos, hogy nyerő hozzáállás

2020. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

21 évesen volt az első kapcsolatom 3 hónapig, majd dobtam a csajt. Féltékeny voltam és emiatt. Összejárt volt barátjával. Azóta egyik munka jött a másik után. Nem mondom, a nők látványa, jelenléte is zavarba hoz. Ezt a velem született ösztönt nem tudom legyőzni, de úgy, hogy egymagam vagyok itthon és nincs mellettem senki nem igazán izgat fel. Inkább a pénz és munka, képzések gondolata pörögnek a fejemben. Miképpen tehetném könnyebbé az életem. Te mire gondolsz, ha totál egyedül vagy otthon, mert az a dolog az, amire igazán vágysz.

31/F

2020. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%

sok ilyen van mint te :D


amit tudsz tenni az a KARRIER


tanulj vagy legyen jó szakmád és erős stabil anyagi háttérrel majd jön "Ő" is, ne légy türelmetlen! :)

2020. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 arra gondolok ha egyedül vagyok, hogy milyen magányos is vagyok... :( Többször is bedepresszióztam emiatt.
2020. márc. 2. 13:25
 9/21 anonim ***** válasza:
persze gondolom neked azonnal kéne, azért akadnak "beta" lányok is, talán akkor azokat kéne belőnni :D
2020. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elonyodre is fordithatnad. Ismerkedj, kufircolj, tapasztalj. Tudd, hogy mik az igenyeid, min kell valtoztatnod. Akkor jobban ra fogsz allni ugy, hogy elkezdesz magadon valtoztatni. Ha ugy egyre tobb pozitiv visszajelzest kapsz, magabiztosabb leszel es ratalalsz onmagadra :)
2020. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!