Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki nem sikeres a fiúknál?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi az oka?

Félsz attól hogy egyedül maradsz örökre?

Hány éves vagy?


Én fiú vagyok, de nem vagyok sikeres a lányoknál, valószínüleg a természetem az oka:(


2020. márc. 1. 21:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Gyk csúnya és sikertelen női és férfiai, egyesüljetek!!!! [link]
2020. márc. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Ronda vagyok. Családban, iskolában, utcán ismeretlenek is rengeteget bántottak miatta. Smink, fodrász, csinos ruhák nem segítenek. Nincsenek melleim. Zárkózott, csendes vagyok. Mindig csak szexre kellettem a pasiknak, az egyik nyíltan a szemembe mondta, hogy milyen ronda vagyok. Aztán jött egy pasi, aki kedves volt, normális, figyelmes, összejöttünk, összeköltöztünk. Mindig számított neki, hogy nekem is jó legyen. Én voltam a világ legboldogabb embere, el se hittem, hogy engem is szerethet valaki, hogy én is számíthatok valakinek. Terhes lettem, nagyon örült neki, jobban, mint én, nemsokára meg is születik. Időközben kiderült, hogy nőzik. A nő kérdőre vonta, hogy de hát van neki barátnője, amire azt válaszolta, hogy fogjuk rá, hogy az vagyok, csak azért van velem, mert igazán senkinek sem kellett. El se merem képzelni, hogy miket csinált még a hátam mögött,ezt is próbálta tagadni, de ott volt minden egyértelműen.

Ez az én történetem. Gyerek nélkül is sikertelen voltam a férfiaknál, gyerekkel esélytelen leszek. Nem is tudom, hogy akarok-e magamnak ezek után valakit, de tudom milyen borzalmas magányosnak lenni. N/27

2020. márc. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Az itt válaszolók küldenének vajon képet...?
2020. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem ismerek olyan nőt, aki csupán a külseje miatt sikertelen a férfiaknál. Akik itt azt írják, hogy azért, mert rondák, valószínűleg náluk is van valami gond a fejben, csak nem veszik észre magukon.
2020. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Kíváncsi lennék, az itt magukat rondának mondók, túlsúlyosak-e...
2020. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
Van itt olyan lány aki szívesen beszélgetne? Nem hiszem el,hogy sokatoknál a külső a probléma!
2020. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%

Először is ne haragudjatok, h férfi létemre ide írok. Én nem hiszem el az itt leírtakat. Eddig itt bárkivel beszélgettem és küldött fotót magáról jól nézett ki, vagy legalábbis egyáltalán nem volt csúnya. Szerintem ti sem vagytok. Csak tényleg valami önértékelési gondotok van. Mondjuk lehet hogy nekem is van 😀

Esküszöm hogy nagyon kíváncsi vagyok, h ténylegesen hogy néztek ki. Természetesen cserébe én is küldök magamról (semmi intim😀)fotót. Remélem hogy lesz rá jelentkező.


Felnőtt férfi

2020. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok 25 éves. Általános iskolában kezdtek csúfolni,hogy de ronda vagyok,fúj. Amikor próbálkoztam fiúknál mindig elutasítottak. Középiskolában elkezdtem adni magamra nagyon,és nagyon feszült,zárkózott lettem. Ekkor akadt pár pasi akinek bejöttem,de ez az alakomnak volt köszönhető és az extra külső tuningnak. Az akkori baártom akivel 4 évet voltam együtt sokszor éreztette vleem,hogy azért nem vagyok én jó nő.Sokszor mondták ilyen "haver" fiúk,hogy mire vagyok beképzelt nem is nézek ki jól. Azért hitték,hogy bekeépzelt vagyok,mert csendes lettem,félénk és nem voltam olyan közvetlen,mert állandóan azon járt az agyam,hogy vajon rondának látnak ők is?

Az a pasim végül dobott,megcsalt,még jobban lenullázott.

Ekkoriban is sok férfit érdekeltem amúgy,de mint mondom csakis az alakomnak köszönhetően. Egyetemre úgy mentem ,hogy már felszedtem pár kilót,nem sokat és kicsit "igénytelenebb" lettem,pl nem szoliztam már,nem volt műhajam..ekkor megint megkaptam utcán is és egy két sráctól,hogy de ronda vagyok,de csúnya stb.

Azóta rájöttem,hogy olyan az arcom,hogy bizonyos szögből nagyon szép,más szögből nagyon csúnya. Van egy asszimetris benne és azért. Ezt csak ilyen több milliós műtéttel lehetne helyrehozni és pokolian fájdalmas is,plusz nem igazán vállalja egy orvos sem.

Szóval az önértékelésem megint nulla volt,ha bárki azt modnta bejövök neki nem hittem el és inkább elkerültem. 4 évig senkivel nem jöttem össze,majd volt egy srác,kövér,kopaszodó stb és úgy véltem talán ő majd elfogad és szépnek lát és talán hűséges is lesz hozzám ezért összejöttem vele. Hát kár volt,mindig azt éreztem,hogy ő is menne a még jobb nőkhöz..hogy örül,hogy vagyok neki,de szívesebben lenne jobbal.Meg nagyon hülyén néztünk ki együtt....szakítottam vele. És jött valaki aki gyönyörűnek lát,mindig elmondja,hogy bár szülei is mondták,hogy elég különleges a fejem....gondolom rondaxd de neki én gyönyörű vagyok és nagyon tetszek neki. Meg,hogy első sorban az arcom!!! tetszett meg rajtam. Ami nekem annyira döbbenetes volt,eddig midnenki az alakomtól volt meghalva,soha senki egy szóval nm mondta,hogy szép vagyok. úgyhogy most egyértleműen örülök,hogy végre találtam vlaakit aki elfogad,aki szépnek lát! és nekem is bejön és jól bánik velem a tenyerén hordoz. Úgyhogy rmeélem megtlaáltam végre az igazit...ha ő is elhagy hát nem tudom tényleg plasztikáztatni fogok akkor...

2020. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
Mennyit szeretnél még offolni hitetlenkedèssel? A legtöbben nem CSAK a külsőre fogták, de jó külsővel sokaknak elnézik a jellemhibákat is, mindkét nemnèl.
2020. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
Így van, gyakorlatilag mindannyian leírtuk, hogy nem a külsőnk az egyetlen és kizárólagos ok. Tagadhatatlan viszont, hogy meghatározó. Csini "Timike" nem baj, ha kicsit csendesebb, humortalanabb, ha nem az eget verdesi az IQ-ja, és nincs benne semmi különös. Ronda "Jucitól" mindez megbocsáthatatlan, illetve totál esélytelenné teszi. Neki ugyanis valamit "villantania" kellene, ami elég erős ahhoz, hogy a rondaságát ellensúlyozza 😏
2020. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!