Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátnőm mindenen megsértődi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindenen megsértődik, sírva fakad. Kezd már elegem lenni ebből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a barátnőm 18.


Ha reggeltől olyan hisztis, aztán átmegy rajta. Most megint megsértődött ez véget: csókolgattam a nyakát, arcát, és kérdezem tőle, te is megcsókolgatsz a nyakamon az arcomon? És sírva fakadt, nincs kedve.

Egyszóval ilyen hülyeségeken megsértődik. És ez nem az első eset, hogy így megsértődik, vagy kedvetlen, sír. Mindent megteszek érte, veszek neki ezt-azt, elviszem ide-oda, állatkertbe, várt megnézni, tetszik neki, örül, de miért ilyen hisztis? 2 hónapja vagyunk együtt. Kezd már elegem lenni ebből. Szeretem őt, de kezd már picit besokkalni, kezd már betelni a pohár.


Mit tegyek?


2020. febr. 29. 21:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

ha valoban szereted ezt a lanyt, akkor nem ilyen stilusban beszelnel rola.


Sir, es teged ez idegesit. Nem is probalsz meg idot adni, jobban megismerkedni vele, belelatni, mi nyomasztja....ez sem arulkodik hatalmas szeretetrol. Fiatal vagy, igy lehet, meg eltelik sok ev, mire rajosz, mi is az igazi szeretet. De biztos nem ez, amit most erzel.

Az en elso pasim is ilyen volt...sirtam az ágyban /hozzateszem, szerintem csak a hormonok jateka volt, mert kezenfoghato okot nem tudok mondnani, de akkor is nem ez a reakcio a helyes amit a baratom tett/, szóval sirtam, erre az o valasza: hagyjam abba, mert o igy nem tud aludni, zavarom vele, es nem vagyok mar ovodas....az empatia csúcsfoka..../ráadásul elozo ejjel en nem aludtam omiatta egesz ejjel, mert egy baleset miatt nagyon fajt a karja es csak ugy tudott megfordulni az agyban, hogy segitettem neki/.


Az hogy mindent megteszel erte....az hogy elviszed ide-oda, veszel neki ezt-azt, meg messze nem minden. Lehet hogy o epp tobb figyelemre, beszelgetesre, minosegi idore vagyik, vagy dicseretre.


Az hogy a szexet sem elvezed vele: konyorgom, 2 honapja vagytok egyutt!!! FEltetelezem, ne, rogtona szexxel kezdtetek. Ergo, marha sok idotok nem volt meg arra, hoyg osszeszokjatok. Kitapasztaljatok, kinek mi okoz oromot, mi a jó. Én 3 éve ismerem a férjemet, de igy is akad idonkent valami uj, felfedeznivaló. A szex egy kapcsolatban fejlodik. Szerintem.


Mindeneesetre nagyon fiatalok vagytok, lehet nem is illetek ossze, stb....de ha neked ennyi miatt betelik a pohar, tele van a hócipod....lehet szakitani, meg nem kell toleralni, semmi baj nincs ezzel, csak epp messze áll az igazi szerelemtol.

2020. febr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Szakítani vele nem akarok, csak néha nem mondja el mi nyomasztja őt, és ez engemet nagyon nyomaszt
2020. febr. 29. 23:09
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon nem normális.. Valami biztosan nyomasztja, az is lehet, hogy megcsalt..főleg, ha ilyen helyzetekben jön elő, vagy korábban valami trauma érte szexuálisan..
2020. febr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Megcsalna? Miből gondolod? Közös fényképet tesz fel a netre, illetve törölte a badoo aplikaciot amire mind a ketten jártunk, törölte a fiókját
2020. febr. 29. 23:33
 25/30 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kislány abszolút nem normális! Van erősen defektje az biztos...! Dobd ki a francb@, nem kell neked ez a feszkó!
2020. febr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%

Botrányosan kicsi önbizalma lehet plusz az érzelmi intelligenciája sem fejlett. Tömören ez a baja.

31n

2020. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
73%

Előzőhöz még gondolatnak.

Mivel alacsony az érzelmi intelligenciája, ezért nem tudja kifejezni a baját, csak a gyerekekre jellemző kommunikációs mód van a repertoárjában: hiszti, sírás.

Valószínűleg belülről feszíti az önbizalomhiány meg a folytonos pata, hogy ő kevés neked, ezért minden tettedben azt keresi, hogy mikor tudja bebizonyítani, hogy igaza van és, hogy otthagyod. Ezt egyik válaszoló jól írta, amolyan önsorsrontás.

Lehet az exétől is megkapta, hogy nem egy nagy lepedőakrobata, aztán azt hordozza magában, mint sérülés.

Amúgy tanítsd akkor, hogy mi jó neked. Ha pedig nincs hozzá ideged már, az is megérthető.

Tudod, egy 18 éves ritkán tud még értelmes felnőttként viselkedni, nem is holnap fog ez változni.

31n

2020. márc. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
71%
Lehet valami történt a közelmúltban amitől ilyen lett. Pszichológus vagy párterápia amit még érdemes lenne próbálni.
2020. márc. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tudja kifejezni hogy mi a baja akkor nem az érzelmi intelligenciája a probléma, hanem 1. Nincs elég szókincse, 2. Hülye.

Hagyjuk már ezt az eq-s baromságot.

En ha hisztis vagyok is el tudom mondani mi a bajom.

Sőt... Azt is be tudom ismerni h hisztizek éppen.. Stb.


Te meg ha szereted, akkor nem írsz olyat hogy azért nem szakitasz mert akkor ki tudja mikor találsz masikat.


A szerelem nem ez.


Nem kéne játszani egyikotoknek sem a hülyét.

Leulteted, elmondod neki az érzéseidet, kiterited a lapjaidat. Ha ő erre képtelen akkor ennyi volt.

Barmilyen fájdalom is van, h tudni kell és akarni kell megnyilni a masik előtt. Főleg ha ti már osszekoltozesrol beszéltek amit baromira nem is értek h mi lenne az alapja..

Szóval elmondhatna v legalább valamit mondhatnam arról h miert viselkedik abnormalisan. Ha nem megy neki, akkor elkoszonsz és lapozol.

Szenvedtetni egymást felesleges. Te csak pénzt olsz ebbe bele, ő meg sír.

Vagy mind a ketten beletoljatok magatokat, vagy soha a budos eletben nem fogjátok megtanulni a párkapcsolat alapjait és soha nem ismeritek meg egymást és soha nem lesz tetje sem semminek.


Na, sok sikert

2020. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom a "Hogyos" gyerek visszatért.

A csajodnak az a baja, hogy fél tõled, elege van belõled, mert nem szállsz le róla, addig zargatod, amíg igent nem mond a kapcsolatra (meg egy kicsit kettyós is).

Ez az eredménye.

2020. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!